Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 feletti korosztály, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti korosztály, ti szexuálisan ugyanolyan vonzónak és izgatónak tartjátok a korosztályotokat, mint fiatal korotokban a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél eléggé pörgő téma a testi változások hatása a szexuális vonzalomra (igaz, ott az elhízás kapcsán merült fel), ezért írtam ki.

Tudjuk, hogy sok embernél a külső is jelentős összetevő a szexuális vonzalomban, különösen fiatalon. Ugyanúgy izgultok 60 évesen a 60 éves párotokra, mint mikor 25 voltatok? Vagy könnyebben izgalomba jönnél, ha még mindig olyan teste lenne, mint 25 évesen? Ti hogy vagytok ezzel? Őszintén.



2020. aug. 4. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Most 50 vagy 60 éves korosztályt szeretnél megkérdezni a véleményéről?
2020. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindkettő jöhet.
2020. aug. 4. 16:56
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok még annyi,és olvastam a másik kérdést is. Először az a fontos,hogy mindenki a saját korát,és az azzal járó testi változásokat elfogadja. Ha ez rendben van,akkor el tudjuk fogadni a másikat is. Az már más kérdés,hogy a kor előrehaladása nem mindenkin egyformán látszik.Én magam is nehezen barátkoztam meg ezzel. Jó pár évet letagadhatnék,előnyös a külsőm. Valahogy leragadtam a harmincas éveimnél. Aztán lett egy korkülönbséges kalandom ami még dobott ezen. Idő kellett ahhoz,hogy lehiggadjak és elfogadjam: örüljek a jó genetikámnak,de annyi vagyok amennyi.
2020. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Még csak 40 leszek, férjem 42, és igen, őt ugyanúgy izgatónak tálalom, mint amikor 23 évesen megismertem. Ő is egyből izgalomba jön, ha csak hozzá bújok.

Ebben az is fontos szerepet játszik, hogy szeretjük egymást és nagyon jó a szex. Az is, eleve olyan a másik, akihez vonzódunk, és mindig igyekszünk a másiknak tetszeni. Ilyenekre gondolok, hogy eleve az a testalkat, hajszín, arcforma, ami bejön, az vonzóbb lesz később is. Illetve ilyenekre, neki a szőke, hosszú haj a gyengéje, tehát sose lenne rövid barna hajam, ő pedig nem növeszt szakállat, mert nekem nem tetszik.

A korosztályunkban többeket tartunk vonzónak. Simán ég tudjuk beszélni, hogy ez a nő/férfi jól néz ki, csinos, vagy fujj. Viszont a fiatalabb, 30 alatti korosztályt már nagyon gyereknek látjuk.

2020. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
37 évesen egyáltalán nem tartom olyan vonzónak a páromat,sem a velem egykorú férfiakat,mint a fiatalokat.Jó a szemem.
2020. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is követtem a másik kérdést, hozzá is szóltam.

40 éves nő vagyok, aki a 30 alatti férfiakat egyszerűen kisfiúnak látom,

ahogy telik az idő, az ember másként tekint a különböző korosztályokra, együtt érik az érdeklődése. Egy 50-60 éves ember is lehet nagyon vonzó külsőleg, míg egy 25 éves fiatal is lehet borzasztóan rusnya, hamvas bőr ide vagy oda.


Legtöbbször persze genetika kérdése is, de nem muszáj szarul kinézni.


Azok a 40+-os férfiak, akik 20 éves lányokra hajtanak, nagyon defektesek, éretlenek, felszínesek.

2020. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat -bár fontos része- nem kizárólag a szexről, a testi vonzódásról szól. Akinek párja van ,40-50 évesként együtt élnek hosszú évek óta, tovább kell hogy láson attól,hogy külsőre milyen a másik. + emellett nézzünk magunkba is, hiszen lehetünk fiatalosak, de annyik vagyunk, amennyik.Bárkit le lehet cserélni mert mindenkinél van vonzóbb, helyesebb, formásabb...
2020. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem

F

2020. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 Ezt értem, de hogy állsz magával a szexuális vonzalommal, vággyal, amire a kérdés vonatkozott?
2020. aug. 5. 08:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Minden eddigi válaszra nyomtam amúgy a zöldet.
2020. aug. 5. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!