Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egy ideje egyedülálló lettem.

Mindig úgy tartottam, számomra nem a pénz a legfontosabb, ugynakkor világéletemben önállóságra törekedtem. Szerencsére 21 éves korom óta a saját lábamon állok.

Viszont úgy érzem, talán mégsem voltam őszinte magamhoz. A volt páromat ugyanis én tartottam el, mert 25 évesen úgy döntött, nappali tagozatra visszamegy tanulni. Előtte egy egyetemet már otthagyott, előtte évekig nem járt sehova. Teljes állásban nem dolgozott soha.Nyaranta elment ugyan időnként dolgozni, de annak a nagyrésze gólyatáborra, egyetemi életre ment el mindig.Sose bántottam érte - felkapta általában a vizet, ha szóba hoztam - de a lelkem mélyén mindig zavart kissé a felállás.

A kérdésem arra irányulna, rossz ember vagyok attól, hogy örülök annak, miszerint az elkövetkezendő minimum három évben is odahaza fog lakni, míg én továbbra is el tudom tartani önmagam és úgy érzem haladok az életemmel? Ezt a hazaköltözést igazából kerek-perec közölte, mikor szétmentünk, eddig egy általam fenntartott habár hivatalosan közösen bérelt albérletben laktunk.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy habár a kapcsolatunk alatt mindig azt éreztem, hogy versenyeznem kell a figyelméért és utólag belegondolva akkor voltunk meg csak jól, ha nem volt senki aki kikezdett vele(vagy fordítva), valamint most is emiatt hagyott el: az egyetemista és tőlem hat évvel fiatalabb lányok közül akar minél többet megszerezni. Habár néha még mindig azt érzem, én vagyok a hibás, attól rossz ember leszek, ha sokszor azt érzem, végre nem az én problémám lesz, hogy azt nézzem, hogy a párom csak iszogatni jár és a lébecolás/lazázás érdekli csak? Bánt ugyanakkor, hogy azok a lányok ezt mind megadják neki, bár 18 évesen sokan ilyenek csak..nem is tudom, néha azt érzem nekem van túl sok elvárásom és velem van a gond. Ugyanakkor a barátaim mind pezsgőt bontottak szinte, mikor vége lett,senki nem szerette közülük - bár közben sokat könyörögtek, hogy szakítsak vele, mert nem fog változni. Habár...előttem is rengeteg lányt hajtott, csak nagyon hittem benne, hogy más lesz


24/nő



2020. aug. 5. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

"Habár...előttem is rengeteg lányt hajtott, csak nagyon hittem benne, hogy más lesz"

Ja, te és a nők maradék 99%-a, aki azt hiszi, hogy na majd most nálam megváltozik a pasi XD


Annak örülsz, hogy te saját lábadon állsz, fizeted az albit, míg ő saját költség nélkül járhat egyetemre, hathatja a csajokat? Hát akkor örülj neki. Ettől nem leszel rossz ember, de én mondjuk nem látom azt, hogy nagyon rossz sorsa lenne a srácnak.

Majd összeszed egy másik csajt akihez beköltözhet és kezdheti elölről.


Egyértelmű, hogy ő később kezdi majd a felnőtt életet, ami hátrányt fog okozni munkakeresésben, de addig szórakozik jó sokat.


Ezek döntések, neki ez a fontosabb.

2020. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Alkata válogatja. 25 évesen én sem tudtam merre vagyok fejjel. Ő még nem érett meg komoly kapcsolatra. Azt, hogy eltartottad, hát ilyen ez a pop szakma. Azzal kapcsolatban, hogy örülsz az életednek, hogy felelős önálló vagy, azzal mi a baj? Valamennyi kárörvendés mindenkiben van, nálad ez egy védekezés lehet, hogy háhá én akkor is virulok. Nem látok ebben semmi rosszat, de vigyázz ne ez legyen a központi gondolatod, hogy a másikhoz azért mész hozzá hogy mutasd: nekem ez is meg van, ez is meglett.

Élvezd az életet, egy van belőle. Ne élj a múltban, csak tanulj belőle.

2020. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, te miről beszélsz? Megszabadultál egy parazitától, természetes, hogy örülsz neki!

Ugyanakkor marha nagy gond van a világlátásoddal, évekig hagytad magad szipolyozni a nagy semmiért cserébe, mert ez a pasas még a nőiességedben is megalázott, és te kérdezed, hogy rossz ember vagy-e.

Sürgősen keress fel egy pszichológust vagy egy mentálhigiénés szakembert, mert ezzel a mentalitással egymás után fogod vonzani az előzőhöz hasonló élősködőket.

Ne legyél már ennyire a magad ellensége!

A barátaidnak egyébként igaza van, legközelebb hallgass rájuk!

2020. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megszabadultál ettől az embertől. Lehúzott pénzzel is, arra jó voltál neki, hogy eltartsd, de a figyelméért harcolnod kellett. Nem hiszem, hogy az ilyen valaha őszinte szerelmet érzett volna. Most, hogy van hol laknia és fizet más, azonnal elhagy más csajokért. Nem hiába nem szerették a barátaid.
2020. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csináltál hülyeséget, hogy vele voltál meg eltartottad. Nem tudom, hogy abban mit gondoltál olyan fennköltnek. Megjött az eszed, bár látom még bizonytalankodsz, hogy önsorsrontó baleknak maradni erkölcsösebb lenne-e. Csatlakozom az előző két válaszolóhoz.
2020. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, itt az élő példa arra, hogy miért nem golddigger egy céltudatos, pénzt kereső nő, aki nem akar összejönni vkivel, aki nincs ugyanolyan szinten a munkamorálját, keresetét illetően. Sztem te is elfogadtad azt a mesét, amit itt a zokogó testvériség tagjai állítottak, hogyha bármilyen anyagi elvárásod van egy férfi felé, akkor egy anyagias pénzéhes liba vagy. Nem vagy az. Tök normális, hogy fellélegzel így, hogy megszabadultál vkitől, aki kihasznált... nemcsak anyagilag, de lelkileg is. Mert ugye az is egy legenda itt, hogy csak a gazdag férfiak szemetek, de hát itt van az ékes példa.
2020. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem rossz ember vagy, hanem buta, hogy illemtanosan írjam:)))

Sz@rd le s lépj tovább, egy hulladék a volt pasid.

Becsüld már magadat meg annyira, hogy ilyen alacsonyon nem hagyod a mércét a jövőben!

2020. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, hogy mindenki a pasit szidja. Én sem akarom védeni, de engedtessék meg; ha a kérdező nem tudta a szerelem olyan fokát kicsiholni belőle, ami miatt jobb ember lett volna, s ennek ellenére is kitartotta őt.
2020. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fiatalság bolondság. Amíg ilyeneken méred a rosszaságod, addig nem rossz vagy hanem tapasztalatlan kezdő:)
2020. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!