Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány. Már elég régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Már elég régóta kerülgessük egymást. De? Rossz ember vagyok hogy így nem akarok töle semmit de mégis akarnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer már majdnem összejöttünk. Én nem akartam semmit. De mai napig alakulhatna valami csak rajtam múlik alakul e valami belőle. Most volt egy rosszul sikerült kapcsolata a lánynak. Szakítottak kiderült problémás volt a srác. De a lány terhes lett. Apa nélkül fogja felnevelni a babát. De én nem akarok potapuka lenni
2019. dec. 25. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyél pótapuka! Nem kötelez rá senki.
2019. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell neked a lány, akkor tedd túl magad ezen. Légy férfi, vagy hagyd békén őket!
2019. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarsz tőle semmit. nem vagy rossz ember.
2019. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lány jelenleg gyerekkel van, remélhetőleg így is marad. Magadnak is rosszat teszel, ha ezen jár az eszed, hogy tetszik a lány, de ott a gyerek, nem fogsz tudni tovább lépni. Ha meg elkezded keresni, akkor neki is rossz, hogy ha esetleg egészen véletlenül megtetszenél neki, de a gyerek "útban" van, akkor meg a gyereknek rossz... El kellene döntened vagyis bele sem kezdened, ha már így állsz hozzá.

Hát igen, más palival is volt együtt, nemcsak Veled vagy Veled egyáltalán nem. Ezt nehéz lehet megemésztened, valószínűleg ez a bajod tudatalatt. Így megintcsak inkább hagyd.


A gyerek nem tehet semmiről, főleg még kicsi, simán el lehetne fogadni - nem vok ilyen helyzetben, valójában nem tudhatom. Ha mégis együtt lennétek, együtt maradnátok, ő nem úgy nézne Rád, hogy "a bácsi", Te viszont nem tudnád úgy szeretni, hogy a barátnőd gyereke? Azért az ismertebb emberek között van - lehet olvasni, most egyet sem tudok - aki a sajátjaként szereti a másik gyereket.


Egy a lényeg, ha nem vagy biztos, inkább el se kezd, hogy majd meglátjuk, ugorjunk bele a kapcsolatba. A felnőttek túlteszik magukat az átjáróházon, a gyerekek kevésbé...

2019. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!