Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyból felvállalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyból felvállalt kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyan történetekre lennék kíváncsi, ahol szeretői viszonyból felvállalt kapcsolat lett, azaz ahol a férfi/nő a szeretőt választotta. Hogyan alakult azóta az életetek?

Én ilyen helyzetben vagyok most, én vagyok a szerető, szerelem van köztünk, és szóba került már a jövő is, hogy szeretne velem lenni, együtt élni, engem választana. Én is ezt szeretném, őszintén szeretjük egymást, ugyanakkor félelem is van bennem, hogy később esetleg megbánja, vagy engem hibáztat majd azért, amiért elhagyta a családját (van egy gyerekük is), ezt pedig nem szeretném. Elég lesz azzal megküzdeni, hogy mindenki szemében én leszek a gonosz ribizli, aki szétdúlt egy családot, pedig a helyzet egyáltalán nem ennyire fekete-fehér.

Van itt olyan, aki átélt már hasonlót? Kérlek, normális válaszokat adjatok, elítélő kommentekre nincs szükségem, én sem úgy terveztem, hogy egy nős emberbe szeretek bele, de így alakult. A segítő hozzászólásokat előre is köszönöm :)


2020. aug. 5. 11:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Én nő vagyok, 10 éves kapcsolatból szálltam ki úgy hogy szerelmes lettem. Fél év után csókoltuk meg egymást és még egy évig készültem fel arra, hogy a kisfiunkkal együtt elköltözzünk. Akkor derült ki, hogy a fiam apjának ismét volt akkor egy 8 hónapja tartó kapcsolata úgyhogy viszonylag könnyű volt. Megküzdöttünk (ebből a gyereket kihagytuk) de most már neki is boldog párkapcsolata van.

Megjegyzem, nem szokták a férfiak komolyan venni ezt.

2020. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1# köszönöm a választ :) igen, bennem is volt félelem amiatt, hogy mennyire veszi ezt komolyan, de már bebizonyította, hogy tényleg ezt szeretné, persze garancia nincs semmire :)
2020. aug. 5. 12:00
 3/36 anonim ***** válasza:
38%
Ne számolj vele.
2020. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jobban jársz vele, ha még időben ott hagyod, hidd el, idővel hálás leszel magadnak!

Azt meg egy pillanatig se hidd el, hogy elhagyná a családját, ez az esetek 99%-ában kamu.

2020. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, de előfordul, hogy egy házasságból kilépve szinte rögtön új, komoly kapcsolatot akar a férfi. A barátnőm is hasonló cipőben járt, igaz, ők megszakítottak minden kapcsolatot három hónapig, aztán a férfi megkereste, miután a válás el lett indítva. Ők három évig voltak együtt, aztán a férfi kicsit megbolondult, hogy ő élni akar, így szétmentek.
2020. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
4-es nem beszél rosszul.
2020. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha el is hagyja, szép kis időszak elé nézel. Kapsz egy anyagilag megnyírbált embert, aki tiszta ideg lesz. Ha normálisak és a párod normális apa, aki foglalkozik a gyerekével, akkor hétvégente kapsz majd egy gyereket is a nyakadba, nem lesz turbékolás akkor.
2020. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%

7 Ez nem igaz. Lesznek nagyon nagyon szép időszakok is, sőt nagyon boldogok is, de abban a pillanatban ha a másik fél-ex feleség vissza akarja az egészet, és nem hajlandó a fazon, akkor jön a gyerekkel való zsarolás. Ha meg a férfi extra módon kötődik-nem átlag apaként a gyerekhez, akkor onnantól indul a visszaszámlálás.

Amit ebben a helyzetben tehetsz, hogy megkönnyíted mind a kisgyerek, mind az apuka számára a dolgokat, kiveszed a kezükből az írányítást, bohócnak mutatod magad, és te tolod őket vissza. Igy egy csomó cirkusztól, fájdalomtól kíméled meg azt a két embert akiket te szeretsz és ezt a folyamatot felgyorsítod.

Néha nem baj, ha valaki játssza a hülyét, meg a vakot más emberek életében tudatlanul, mert a sors mindig kárpótólja az ilyen embert.

2020. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
50%
*Néha nem baj, ha valaki játssza a hülyét, meg a vakot, ami koránt sem azt jelenti, hogy ne látná a dolgokat, és ne tudná hogy pontosan mi zajlik a háttérben, és nem árt az sem ha megtanul valaki hallgatni mások érdekében.
2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az első lépéseket már megtette, otthon már elmondta, hogy ez a helyzet, és a feleség sem fogadta rosszul, elhidegültek már egymástól évekkel ezelőtt. A gyerek szerencsére már nem pici, 17 éves. De tudom, hogy így sem lesz könnyű, ezért is lennék kíváncsi olyan történetekre, ahol ez sikerült.
2020. aug. 5. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!