Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom exének a viselkedésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exének a viselkedésére hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Már velem van egy féléve, boldogok vagyunk nagyon. Az ex lány bepróbálkozott nála még pár hónapja,hogy újra együtt legyenek,de sikeresen kikerült a képből a lány.

Viszont a közös fotóik fent vannak a lány oldalán,s fáj látni azokat. Persze minek törődök vele tudom...a barátom azt mondta,h akkor olyan korszakát élte,h vállalta a lányt a közösségi hálón is. Most már rájött,h felesleges,s nekem azt mondta,hogy nem akarja sem kiírni,sem közös képeket, én ezt elfogadtam.



2016. febr. 8. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod exe semmit nem csinált (azon kívül, hogy nyomult, de ez lezárt ügy), itt inkább a barátod viselkedése fura. Én nem fogadnám el, hogy az exeket lehetett vállalni a közösségi oldalon, de engem meg nem. Mi az, hogy akkor olyan korszakát élte, hogy vállalta a lányt? :D Most miért is nem olyan korszakát éli épp? Szerintem atomgáz, hogy mindenki vállalva volt, te meg most épp nem, mert most ilyen kedve van.
2016. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A közösségi hálón nem akarja kiírni,s képet sem akar feltenni, s én meg nem erőltettem,mert emiatt nem akarom elveszíteni, sem feszültséget egymás között.

Élőben persze mutatkozik velem.

2016. febr. 8. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem kéne feszültséget keltenie, ennek alapnak kéne lennie, hogy ott is vállal, ha előtted másokat is vállalt. Élőben mutatkozik veled, oké, lehet, hogy élőben nincs ki elől titkolnia, de a neten meg nőzik melletted, azért nem vállal.
2016. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő nagy casanova (volt), meg van a kellő önbizalma, de bízom benne ebből a szempontból.

Azt mondja,hogy azok akik fontosak, tudják,hogy az élete része vagyok.

2016. febr. 8. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, mert akiket csak megdug 1-2x a hátad mögött, ők nem fontosak, nekik nem kell rólad tudniuk.
2016. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg fura... marmint nem a csaj, hanem a pasid. Te lány, valami nagyon nem kerek ebben a történetben, te nem érzed? Téged miért nem vállal fel? Te nem érdemled meg? Milyen "más korszak" amikor alig pár hónapja volt együtt vele?


És még valami: ha a te nagy casanovád már fél éve csak veled van, ráadásul az exe pár hónapja történt próbálkozását is visszautasította, akkor hogy-hogy még nem vette le a lány a közös fotókat? A visszautasítás után miért nem érzi megalázottnak magát és veszi le büszkeségből? Biztos vissza lett utasítva..?

2016. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a lány reménykedik még, pedig nem beszélnek már egyáltalán. Ezt az ex-től kéne megkérdezni,hogy nem érzi-e már megalázónak vagy nem tudom. Ha felkerülne egy közös képe velem,akkor meg magyarázkodhatna,hogy most akkor kivel is van a barátom.
2016. febr. 9. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!