Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szavazzatok! ÁLTALÁBAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szavazzatok! ÁLTALÁBAN nagyjából hány kilótól tudtok vonzónak látni egy 180 cm magas férfit? A férfi legyen:

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Minimum 60 kg
Minimum 65 kg
Minimum 70 kg
Minimum 75 kg
Minimum 80 kg
Minimum 85 kg
Minimum 90 kg
Minimum 95 kg
Minimum 100 kg
50 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
82kg-val akkor egész jó vagyok.😁
2020. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Van egy bátyám akit megkérdeztem most :)


Ő 185 cm magas és 85 kg, sportos izmosabb, de ha 75 kg lenne szerintem az vékony lenne.

2020. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
180cm-rol beszélünk 2-es, nem 185, az 5 cm is számít. Na meg a kor is, de most ez nem téma.
2020. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as.


Lehet, hogy 5 cm az 5 cm...de nem centiméterenként számoljuk a kilókat...

2020. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hanem miben 4-es? Szted a cm (a magasság) nem lényeges az optimalis testsuly meghatározásához? És bármennyire hihetetlen 5 cm is számít.
2020. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem inkább maximum van, ami fölött már nem vonzó. Pl. bejön a szálkás, szikár izmos testalkat, ami olyan, mint egy futóé, nem pedig egy kondis izomtömeg. Ellenben a mackós meg apatest... Brr. De hát mindenkinek más :)

Ritkán találkozok olyan vékony pasival, akire a testalkata miatt mondom azt, hogy szóba sem jöhet. És akkor is sokkal inkább a görnyedt hát, rossz tartás, na meg az önbizalom hiánya a gond.

2020. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!