Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy manapság a 22-28 éves irodai adminisztrátor vagy HR-es stb. lányoknak is jóképű, sokat kereső pasi kell?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek a sokat kereső jóképű pasi kell.
2020. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne? Mutass már egy nőt, akinek egy csúnya csóró pasi az álma!

Mik ezek az idióta kérdések?

2020. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted miért van az, hogy a gyári munkás fogatlan Józsinak is Palvin Barbi kell? Na, hát pont ugyanezért. Mindenki az elérhető legjobbra vágyik. Csak ugye kinek mi a valóban "elérhető".
2020. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy a rezidensek/ápolók is orvosokkal jönnek általában össze. Én is irodában dolgozom egy szoftverfejlesztő cégnél, általában a mérnök/programozó kollégáim a szomszéd irodaházakban vagy akár a munkahelyükön dolgozó nőkkel ismerkednek. Gyakran a feletteseink is. Ha a férfi számára is jó így, akkor mi ezzel a probléma? Egy kapcsolathoz két ember kell, hadd csinálják.
2020. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Most őszintén....


Minden nő jóképű gazdag férfit szeretne, aki imádja tiszteli szereti őket


És minden férfi gyönyörű szexi barátnőt szeretne aki becsüli tiszteli szereti őket


Minden ember a legjobbat szeretné.


Ha lehet mindenkinek vadonatúj autója lenne, de nem lehet mindenkinek. Ha lehetne mindenkinek lenne egy saját nyaralója a Maldív szigeteken de nem lehet....

2020. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék gazdag férfit, ezek szerint én nem is vagyok nő :(
2020. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha tudnád hány "értelmiségi" nő nedvesedik egy sportos szakmunkás láttán egy menő fúrógépet lóbálva. Nálunk is van ám álmodozás amikor mesélek barátnőmnek milyen menő védőfelszerelésben dolgozok ami jó feszes. xD
2020. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Megboldogult kölyökkoromban mikor pincérkedtem ilyen - olyan céges partikon, hány ilyennel sodort össze a sors... Valahogy nem érdekelte őket a 4.pezsgő után, hogy csoró diák vagyok 😂
2020. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es, 8-as, nyilván a kérdező komoly párkapcsolatra gondolt, nem egy bas.zásra!
2020. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

"Szerinted miért van az, hogy a gyári munkás fogatlan Józsinak is Palvin Barbi kell?"


Kicsit sem unalmas ez a baromság ám. Itt rinyáltok naphosszát, hogy mennyire igénytelenek a férfiak, bármilyen nőt megteszi, csak legyen luk a két lába között.

2020. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!