Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Ti a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ti a saját korosztályotokban szerintetek külsőre a felső 50 %-ban (vagyis a nők jobban kinéző felében) vagy az alsó 50 %-ban vagytok? Hogyan értékelitek saját magatokat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Felso 50 :)
2020. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Megosztó. Szerintem jó alakom van, 4 éve sportolok, megfelelően eszek, kifejezetten formás vagyok, kerek fenékkel, lapos hassal, annyira nem nagy, de azért már nem leszorítható mellekkel, az arcvonásaim is szépek, de sajnos a bőröm problémás. Dolgozom a megoldáson, remélem sikerül is. A stílusom viszont nem mindenkinek jön be, finoman szólva. Állig érő, színes haj, tetoválások, pár piercing (azért nem az a szint, mikor az arcot se látod tőle). Ez sokaknak nyilván nem tetszik.

De sose volt gondom a pártalálással, vőlegényem számomra kifejezetten jóképű, és ő is sportos.

Szóval passz. Van, akiknek a stílusom miatt az alsó 50%, van, akinek simán top kategória vagyok.

2020. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Szép csajok? Az ötven százalék az a fele. Száz nő közül valahol benne lennék a felső ötvenben. (a felső húszban már biztosan nem). Pedig nem vagyok szép nő. Viszont nem vagyok elhízva, 10 évvel fiatalabbnak tartanak a koromnál, kedves vagyok, kellemes megjelenésű és nőies. Szétnézek a korosztályomban (negyvenesek) és azt látom hogy jó nő vagyok. De ha egy fiatalabb, szebb nővel hasonlítasz össze, nyilván nem leszek jó nő. Egy társkeresőn már a koromnál fogva is hátránnyal indulnék.
2020. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kislány korom óta sportolok, szép, hosszú hajam van, nőiesen öltözködöm, figyelek az étrendemre, ezért a sporttal együtt karcsú és tónusos vagyok. Rendszeresen szőrtelenítek, ápoltan tartom az arcom, nem csak az alakformálásról van fogalmam, hanem a bőrápolásnak is alaposan utánajártam. Nem dohányzom, nem vagyok rendszeres alkoholfogyasztó, ez is látszik rajtam. Késői húszas létem ellenére 20-22-nek tippelnek. Genetikailag sem vagyok csődtömeg, de szerintem az emberek többsége nem az, a megjelenésük nagyrészt azon múlik, hogy mennyire szarnak magukra.


Az emberek fele már azt sem érti, mi az, hogy gyorsan felszívódó fehérje vagy kémiai fényvédő. Pedig ez még az a kategória, amit anélkül mondok ki, hogy arra számítok, hogy meg kell majd magyaráznom azzal együtt, hogy miért fontos.


Nem akarok lenézni sekit, de sok ember (beleértve a nőket) még arra sem képes, hogy leszokjon a dohányzásról vagy vegyen magának egy hidratálókrémet, pedig ezek nem nagy dolgok. És én is teljes értékű emberként tudok működni, ugyanúgy tanultam, dolgozom, van életem, azt teszem, amit ők, csak szánok másra is fél-1 órát. Szóval szerintem a felső 50%-ba tartozom, de az sem kizárt, hogy a felső egynegyedbe. A külvilág visszacsatolása is ezt sugallja igazából.


Lehet lepontozni, de úgy gondolom, lehetek büszke arra, hogy igyekszem ebben is.

2020. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!