Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Herótom van a kolléganőjétől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herótom van a kolléganőjétől. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy kolléganője, aki annyira irritáló személyiség, h görcsben áll a gyomrom hacsak a nevét meghallom. A kezdetektől sosem volt szimpatikus, de mivel ez nem fair dolog ezért "adtam neki esélyt" a megismerésére. A legelső találkozásunkkor, amikor a többi kollégájával is találkoztam, akkor sorba mentem és mindenkinek illedelmesen bemutatkoztam. Rákerült a sor és ő a telefonját nyomogatta, telibesz...rta, h én éppen bemutatkozok. Mindegy, leültünk asztal végébe és másokkal szórakoztunk. A következő esetkor, amikor véletlenszerűen összetalálkoztunk vele egy szórakozóhelyen, akkor kioktatóhangnemben rászólt a páromra, aki egy sör után rágyújtott, h "Milyen dolog ez, h cigizik egy sör után?". Teszem hozzá, h ő napi 1 csomagot elszív, amihez ugyanúgy semmi közöm, csak így margóra megjegyeztem :)) Köpni-nyelni nem tudtam, h ott állok mellette és mi ez, h ő kiakar egy felnőtt embert oktatni.

Általában minden hónapban kimennek a kollégákkal sörre és ez az öreg leány 99%-ban mindig ott van. Egyszerűen az ideg tud kapdosni a tudattól, h ő is ott van kint, pláne h anno elmondta nekem a párom, h volt már rá példa, h próbált rámászni a nő, de ő elutasította, h akadjon le róla. Igen, persze, elutasította, viszont nem tehetek róla, de irritál egyszerűen. Mit tudok tenni? Igen, foglaljam le magam, bízzak a páromban, ez megvan.


2018. okt. 29. 14:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az esetleges hibákért bocsi, telefonról írtam és nem néztem át... :/
2018. okt. 29. 14:57
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Mar kiirtad egyszer, azota semmi nem valtozott.
2018. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézd levegőnek. Sértve van az egója, hogy ő el lett utasítva, te pedig a párja vagy ennek a férfinak. Szóval, amit ő csinál, az csak egy gyerekes éretlen játszma. Ne húzd fel magad, mert ezzel is neki adsz pozitív energiát, hisz most is csak róla panaszkodsz, ahelyett, hogy lesz..rnád.

Az ilyen éretlenekkel nem kell foglalkozni. :)

2018. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. Maximum kommentárban írtam róla, amire azóta nem jött válasz, de így egyben még nem jelent meg, szóval köszönöm a hozzászólást. Nem értem, h ez miért zavar téged, én nem tartom észben, h melyik kérdés mikor volt... :)


3. Valóban, tudom is, h ezt kéne tennem.. Csak mégis nehéz nem ezen kattogni :) Remélem most jön majd a sok "okos", h milyen jó nekem, van időm ezen rágni magam... :)

2018. okt. 29. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Örülj neki, hogy nem a te kolléganőd. :)

Miért foglalkozol vele? Nem kell vele sűrűn találkoznod és a ritka alkalmak is elkerülhetők.

Képzeld, engem egy eladó irritál, aki a közeli benzinkúton dolgozik. Flegma, dobalja hozzám a visszajárót, rajtam keresztül beszél/szolgál ki másokat, nem köszön. Szerinted mi legyen, én is írjak ki róla kérdést?

2018. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudatositsd magadban, hogy nem tetszhet neked mindenki, ahogy te sem tetszhetsz mindenkinek. De attöl még joguk van létezniük. El kell kerülni az ilyet és probléma megoldva.
2018. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5. Írj egy panaszlevelet, h ostoba az eladónő ;) Vagy írd ki egész nyugodtan ha jól esik. Hidd el, én nem szólnám meg, h "oszt má' ezt miért írod ki". Ha segít, h akkor tedd ezt... Talán ezért írtam ki én is, h "kibeszéljem" magamból. Nem tudom, h ez miért akkora "hűha" dolog, h lemertem írni :))
2018. okt. 29. 15:53
 8/13 A kérdező kommentje:
6. Igen, igen :)
2018. okt. 29. 15:54
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem írok panaszlevelet, mert nem kell arra járnom rendszeresen. Siman el tudom kerülni. Ha a körülmények úgy adnák, hogy nem volna más lehetőségem, akkor jelezném a főnökeinek.

Tőlem kiírhatod a panaszodat ide, csak nem értem, mire jó ez. Megjavulni nem fog semmi, ráadásul ez egy olyan feszültség, aminek a javát te generálod. Ha napi szinten lennének súrlódásaitok, akkor azt mondhatnánk, hogy ez egy létező, megoldandó probléma.

2018. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudod, ez olyan, h amíg valaki nincs az illető cipőjében, addig könnyebb rálegyinteni, h "ugyan, ez semmiség". Ezekre én is így reagáltam anno, h fogtam a fejemet, h ezzel minek is foglalkozni, viszont tekintettel voltam az illetőre és vagy segítettem, vagy egyszerűen tovább tekertem, nem foglalkoztam a kérdéssel :) Ettől függetlenül köszönöm, h írtál mert végül is tanácsod is volt a dologban, igyekszem ezzel nem foglalkozni :)
2018. okt. 29. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!