Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel terelhetném el a gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel terelhetném el a gondolataim?

Figyelt kérdés
25 éves egészséges nő vagyok. Nem tartom magam rondának, nincs nagy önbizalmam viszont nem vagyok szürke kisegér. Rengeteg barátom van akikkel szabadidőmben nagyon sok helyre eljárunk. Teljesen kiegyensúlyozott életet élek kivéve a szerelmi életet. Túl gondolós típus vagyok ha van egy kiszemelt akivel elkezdek ismerkedni az elején minden mint a tündérmesében aztán 1-2 hét és egyszerűen eltűnnek. Kerestem màr az okait, de gondolom ez a túlagyalás látszik a kisugárzásomon. Azt gondolom, h amiatt van ez mert már annyira vágynék a “figyelemre, kapcsolatra” hogy görcsösen megyek neki a dolgoknak. Valakinek valami jó tipp, h ezt mivel tudnám elkerülni?!

2020. aug. 6. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Inkább azt, hogy kiszúrják rajtad a tapadást, a színészkedést, erőszakosságot és féltékenységet.


Ez a combó taszít minden embert.

2020. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy erőszakos vagyok, de azért köszi 😅
2020. aug. 6. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2 Véleményt kértél s kaptál. Nekem ez a kendőzetlen véleményem.Aztán vagy változtatsz magadon, vagy nem-már a a te életed, te éled. Neked fontos, hogy legyen valakid tartósan, nem nekem.
2020. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Beszelgessunk es megmondom milyen vagy
2020. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem támadásnak. Csak nem értettem miből szűrted le, hogy erőszakos vagyok. De ténylegesen köszönöm a választ, majd észben tartom ezt is.
2020. aug. 6. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kérdésben a válasz! Görcsösen csinálod! Tulkomplikálod! Sok olyan fiú van aki ezt nem szereti, hogy már görcsösen akar vele összejönni egy lány. Egyszer nekem is volt ilyen és én inkább ijesztőnek tartottam a csajt:D

Csak legyél termeszetes. Ne görcsölj ezen. Általában akkor jön az ilyesmi amikor nem feszülsz rá! Minel jobban stresszelsz..annal nehezebben jön össze!:))


23/f

2020. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Biztos van jelentkező a baráti körödben csak ők nem érdekelnek téged...
2020. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira akarni vagyis ne lássák rajtad. Nekem az a véleményem, hogy mindenkit olyannak kell elfogadni amilyen mert apróságokon ha változtatunk is de a bőrünkből nem tudunk ki bújni. Vigyázz magadra mert a férfiak már attól meg ijednek, ha 1 nő komoly kapcsolatról beszél de ha nem mondja ki a hölgy észre se veszik és úgy alakul ahogy szeretnéd.
2020. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!