Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy terelhetném el a gondolat...

Hogy terelhetném el a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Volt egy általam jónak vélt barátom, és néhány haver. De lekoptattak a fenébe. Ők most éppen fesztiváloznak, én meg itt állok egyedül.


Bár úgy érzem, ilyen emberekkel én semmilyen közös emléket nem akarok, mégis rosszul érint. Ezzel a barátommal én jó viszonyban voltam, és több ilyen lehetőség nem lesz. Ezért bánt, hogy nem vagyok ott.


2016. jún. 28. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívj el valahova egy ismerőst, vagy unokatesót, csináljatok valami jó kis programot.
2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami oka csakbvan hogy lekoptattak.
2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen barát az aki lekoptat? figyi ne hagyd,hogy kihasználjanak s csak akkor kelljél nekik mikor jó vagy, de aztán lekoptatnak csak úgy... nem írtál kort, de szerintem jó ha válallsz nyári munkát figyelemelterő új embereket ismerhetsz meg jó tapasztalat szerzés a jövőre nézve és a plusz pénz is jól jön. Ezen kivül más haverjaidat hívd el te is menjetek el moziba kirándulni bulizni stb muatasd meg,hogy te igen is jól érzed magad. Nézz filmeket sorozatokat, hallgass zenét, rajzolj, olvass, írj,fess,zenélj stb az ilyen kis hobbik jó gondolat elterelők. Járj sportolni egészséges is feszültséglevezető is és a gondolataidat is elteri róluk. Menj el futni, úszni, focizni,kosarazni a szabadba. Tölts időt a családoddal szintén figyelemelterő lehet egy egy családi program. Ha van testvéred pl kisebb vidd el sétálni sportoljatok együtt stb egy pár nap ha idősebb menjetek el koncertekre bulizni fesztiválra moziba kirándulni beülni valahova stb. Ismerkedj lányokkal ha lesz barátnőd ő is segíthet és elterelheti a figyelmed. Ismerd meg önmagad. Fontos,hogy ismerd önmagad erre a legjobbak az önismereti tesztek: [link] fejleszd magad és hidd el,hogy te egy jó ember vagy. Ha magaddal foglalkozol az hasznos is és mégse rájuk gondolsz.

Járj el eseményekre hívd el más ismerőseidet, randizz, éld az életed és ne velük fogalkozz.

Amúgy szerintem meg kéne beszéld vagyis megprobálhatod megbeszélni velük, hogy miért tették ezt. Mondják meg őszintén,hogy nem bírnak téged vagy valami, mert igen az igazság fáj, de sokkal jobb mint a hátad mögötti cselekedetek.

Ha a barátaid lettek volna igazából magukkal hívtak volna arra a fesztiválra, mert egy közös élmény és emlék lett volna. Te lehet,hogy jónak érezted a viszonyt viszont lehet,hogy ők nem. Én is voltam így,hogy azt hitted a legjobb barátnőmről,hogy a barátom s közbe nem is volt igazi barátság. De szerencsére felnyilt a szemem. Ami még fontos, hogy ne félj az egyedülléttől, igen szar elveszíteni egy barátot én már csak tudom, de még mindig jobb mint hamis barátokkal lenni. Keress új haverokat barátokat és élvezd velük a nyarat :) Kitartást :)

Tessék egy random szép dal:

https://www.youtube.com/watch?v=Swcrkdpojlk

2016. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? fiú/lány? ha lekoptatott, akkor valszeg egyoldalú barátság volt csak...
2016. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne eltereld. Értsd helyzetet.

Keress megfelelő embereket s örülj, nem kell velük lenned.

2016. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19/F
2016. jún. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!