Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy ügyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy ügyes taktikázással a komoly kapcsolatot kereső nők is megfektethetők kb. 75 %-os valószínűséggel már az első randi végén?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy tinderen ismerkedsz. A való világban ez az arány lényegesen kisebb.
2020. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de szerintem nem a szex időpontján múlik. Alapvetően az, hogy valaki komoly kapcsolatot keres, a szemembem nem egy kötelező dolgot jelent, hanem egy lehetőséget. Hogy olyan emberekkel szeretne ismerkedni főleg, akik erre nyitottak. Az a másik fél felelőssége is, hogy szex után otthagyja vagy sem (és ez lehet az első randin is, meg a 10-en is).

Az mindenféle időtartamnál naivitás, hogy ha az ember kapcsolaton kívül szexel, nem úgy, hogy együtt van a másikkal, alapból azt várja el, hogy folytassák párként (mert ezzel csak magát töri össze). De az szerintem teljesen rendben van, ha valaki alapvetően komoly kapcsolatot keres, tehát nem vesztegeti az idejét barátság extrákkal, szexkapcsolat meg szeretői kapcsolat hibridekkel, hanem csak abba fektet energiát. Ez nem zárja ki azt, hogy ne feküdjenek le a szimpatikus emberrel akár az első randin. Sajnos a sokadik randi sem garantál semmit komoly kapcsolat szempontjából és több embert ismerek, aki hamar lefeküdt a párjával és ugyanúgy el lett hívva utána randira és ugyanúgy folytatták az ismerkedést a kapcsolat irányába, mert úgy ismerték meg egymást, hogy mindkettőjüknél szóbajöhetett a komoly kapcsolat alapvetően a megfelelő emberrel.


Ma már a szex nem elköteleződés és nem ígéret senki részéről és úgy gondolom, a jövőbeli elvárásoktól függetlenül bekövetkezhet és élvezheti az ember.


A komoly kapcsolatot keresni téma pedig csak egy opciót jelent és azt, hogy az illető mennyire akarja más, számára idétlen dolgokkal lekötni magát hosszabb időre, mint egy este. Aztán van, aki úgy keres komolyat, hogy valóban nem szexel egészen addig, amíg ki nem lesz valamilyen formában nyilvánítva az ismeretség komoly kapcsolatnak, de ez nem 25%,ahogy te írod, hanem inkább 50.

2020. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek a 2-es kommentelővel. A barátnőm több alkalommal lefeküdt az előttem levő randipartnereivel az első találkozás során, pedig Ő is komoly kapcsolatot keresett akkor már és ugyanezt tette velem is és lám, nemrég össze is költöztünk. Ha a tizedik vagy a huszadik találka után fekszenek le egymással, az se garancia arra, hogy nem hagyja az egyik faképnél a másikat. Sőt, mekkora csalódás lenne, ha várnának 10-20 alkalomig, aztán kiderülne, hogy abszolút nem élvezik egymással. Anélkül meg úgysincs értelme semminek, hogy a szex ne működne.
2020. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy olyan vonzónak találjuk egymást a másikkal, hogy szex is lesz belőle, akár az első randin is.

Ami - ha jó élmény mindkettőnk számára, csak közelebb hoz minket, nyitottabbá válunk egymás felé és bensőségesebbé valik az alakuló kapcsolat.

Ha pedig nem pozitív az élmény, az is egyfajta jelzésértékkel bír.


Azt gondolom, hogy egy komoly kapcsolatban a jó szex is kulcsszerepet játszik - és közel negyvenévesen nálam már teljességgel kizárt, hogy szexuális össze nem illés mellett elkötekeződjek valaki mellett.

Ergo: ha hamarabb tudjuk meg azt, ami mindkettőnk számára lényeges a folytatást illetően, az miért is akkora baj?

És nőként miért is kellene "taktikáznom", nehogy azt gondolják rólam, hogy (...) ?

2020. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se szent, se álszent. Attól, hogy komoly kapcsolatot keresek, még szeretek szexelni. Ergo ha a randin azt látom, hogy ebből nem lesz kapcsolat, de a pasi külsőre egyébként bejön, és be tud indítani, akkor egy kis laza dugás ellen miért is lenne kifogásom? Utána ő úgy is lelép, én se akarok többet, de legalább adtunk a látszatra. 😉
2020. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!