Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen benyomást kelt benned...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást kelt benned ha a lány magasabb mint a párja?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok van egy szintén 23 éves barátom (4 éve).

Ő alacsonyabb nálam pár centivel, engem ez soha nem zavart remek a kapcsolatunk.

Viszont volt egy baráti összejövetel és az egyik srác barátnője elkezdett faggatni,hogy lehetséges,hogy engem ez nem zavar?Meg,hogy nem félek attól mások mit gondolnak ha meglátnak az utcán és hülyén mutatunk?

Mondtam neki,hogy engem nem mások véleménye érdekel.Szeretjük egymást ez a fontos,erre fintorgott egyet és lezártuk a témát.



Igazából nem az érdekel,hogy most ez gáz-e, hanem hogyha láttok egy ilyen párt ti mit gondoltok elsőre?


(Igen tudom azt mondtam nem érdekel mások véleménye és most mégis,de csak kíváncsi lettem ezután a beszélgetés után,hogy úgy általánosságban mi a véleménye az embereknek erről.)


2020. aug. 6. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, örülök, hogy boldogok.
2020. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen párt látok, akkor azt gondolom, hogy engem lehet, hogy zavarna, ha alacsonyabb párom lenne (valószínűleg annyira, hogy eleve nem is lenne a párom az illető), de ha nekik jó, akkor legyenek boldogok együtt. Úgy érzem, hogy qrvára nincs semmi közöm mások (pláne idegenek) kapcsolatához.
2020. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg a màsik làny egy jóindulttól mentes làny aki azért kérdezte, hogy bogarat ültessen a füledbe pl. azért, mert elégedetlen a kapcsolatàval és irigy
2020. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
A csaj felszínes, visszamaradott agyilag, és illetlen, engem nem zavar, és nem gondolok semmit.
2020. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent. Az ő dolguk. Nekem aztán nem fáj.
2020. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Voltak 10-15 centivel magasabb csajaim. A férfiak többnyire irígykedtek.
2020. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csak 159cm vagyok lányként, úgyhogy nálam nem nehéz magasabbnak lenni, de nekem az ilyesmi megmelengeti a szívem. A múltkor olyan (fiatal) párt láttam, ahol a fiú a lány válláig ért, utánuk fordultam, hogy milyen aranyosak.
2020. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmilyet, bár volt már egyszer olyan látványban részem, hogy feltűnően magasabb volt a nő, mint a férfi... az egy picit furcsa volt.
2020. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én mindig meglepődöm az ilyen párokon, pedig nekem is volt nálam alacsonyabb pasim és nem zavart. Igazából csak nem ez a megszokott és sokaknak furcsa.
2020. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a testbeszédükből látsszon, hogy harmonikus a kapcsolatuk. A testmagasságuk ehhez képest huszadrangú.
2020. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!