Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem állítólag újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem állítólag újra összejönne velem, de mégis el van jegyezve, akkor most csak szivat?

Figyelt kérdés
Az az indok, hogy fogyjak le (amikor együtt voltunk se voltam sovány, most is ugyan ott vagyok, Ő is vastagabb, de neki meg még inkább jött is fel), meg hogy nem olyan boldogok a mostani párjával. De elhagyni nem akarja, találkozni nem akar velem, mert "úgysem megyek el" stb. (a múltban minden találkozónkra elmentem). Mindezek ellenére viccesen rákérdeztem, hogy most mivel éppen nyaral, hogy küldhet pár képet, ha gondolja. Erre fel ma küldött egy meztelen képet magáról. De továbbra sem akar semmit állítólag... Most ez akkor mi?
2020. aug. 7. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fényezi az egóját
2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked most komolyan, kell egy ilyen? Nincs jobb? Tudod hány faszi van aki össze tenné a két kezét ha egy normális nője lenne? Millió. Keress magadnak.
2020. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Nincs jobb?"


Sajnos nincs. Egyelőre.

2020. aug. 7. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Majd lesz, ha nem görcsölsz rá. Akkor maguktól jönnek mint a verebek.
2020. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eszedért szeretnek, ugye? Nyilván csak fényezi az egóját, hogy ugrasz bármelyik csettintésére, tudja, hogy beadhat neked bármilyen szar dumát, te mindent beveszel. Ha jót akarsz magadnak, akkor egész egyszerűen többet nem állsz vele szóba. Amit jelenleg művelsz, az tipikus önsorsrontás.
2020. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kérdező hagyd az egészet, küldd el a jó fenébe, és keress egy normális partnert.
2020. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled, ebből nem lenne semmi, nehogy belemenj bármibe is.
2020. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

mindig mindig és mindig egyszerűbb az exel összejönni és várni rá , minthogy újba belevágjon az ember...


Ne legyél lusta.

2020. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!