Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek egy pusztán szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy pusztán szexkapcslatba?

Figyelt kérdés

Eddig mindig olyanokba voltam szerelmes akiket nem érdekeltem. Akiknek meg én tetszettem, azok meg utolsó parasztok.

Mostanra jutottam el odáig, hogy nem érdekel milyen ember, összefekszem vele, a többi meg nem érdekel. Szerintetek?


20/L (szűz)


2011. máj. 31. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igazad van! Vörös vagy?
2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 nielindi ***** válasza:

ha neked ez jo és ez kell, akkor hajrá.

bár én nem igy veszteném el a szüzességem, pedig nem vagyok egy "én az igazinak tarogatom magam" tipusu lány.

2011. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Egy semmitmondó érzelmektől mentes együttlétre számíthatsz, ami ha szerencsés vagy akkor nem lesz nagyon rossz, csak egy kicsit. Utána valószínűleg bánni fogod, az is lehet, hogy szégyelled majd magad.

Nem értem hová sietsz? Húsz éves vagy, nem negyven. És ne csapd be magad, mert szerintem te nem üres szexre vágysz hanem szerelemre.

2011. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az a gond az ilyen szex kapcsolatokkal, hogy mindketten ugyanúgy kell, hogy gondolkozzatok. Ha pl. te egy idő után mégiscsak beleesnél kissé, akkor lenne neked nagyon rossz ( főleg így, hogy ő lenne az első). Szerintem nem így kellene elkezdened a nemi életet, de mindenki a saját kárán tanul.


Ja: ha egy pasinak csak szexre kellesz, nem biztos, hogy fog azzal törődni, hogy gyengéd legyen, figyelmes---- hanem kefélni akar egy jót. A szüzesség elvesztésénél pedig nem ártana a gyengédség sem.

2011. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Adj fel egy hirdetést egy aukciós oldalon. Lehetne rád licitálni, így legalább anyagilag jól járnál.
2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%

Most nehogymár lebeszéljétek!!

Végre egy nő aki akárkivel szexelne (még velem is) erre ti elrontjátok?!?^

2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőket próbáltad már? Ha ésszel használják őket, kiváló egymásratalálásokra adnak lehetőséget. Én csak tudom, nekem is összejött már öt éve, és azóta is boldogan élünk. :)
2011. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12:00 hidd el, ha akárkivel lefeküdne, akkor nem tenné fel ezt a kérdést, mert látszik, hogy magam sem akarja
2011. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Akkor se beszéljétek le, legalább az illuzió meglegyen, hogy vannak még ilyen lányok:-)
2011. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ne menjél bele. max velem :D
2011. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!