Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexeltem mostanában párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem mostanában párszor egy 22 éves egyetemista és egy 24 éves diplomás lánnyal. Nem tudnak egymásról. Szerintem mindkettő komolyat akarna, de nekem egyik sem tökéletes minden szempontból. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én egy 27 éves, 187 cm magas, izmos és állítólag jóképű férfi vagyok. Mindig a "nők kedvence" voltam, mert intelligens és jófej is voltam ezen tulajdonságok mellett. Rengeteg kalandom volt már, kapcsolataim is voltak.


Olyan barátnőt kerestem mindig is, aki külsőre és belsőre is tökéletes. Tudom, talán még a nőknél is válogatósabb vagyok. 2 komoly kapcsolatom volt, mindkettő nagyjából 1 évig tartott. Kalandokból viszont rengeteg volt, nem számoltam, de olyan 50-70 nővel szexeltem már. Szinte kivétel nélkül mindig az történt, hogy utána nyaggattak, hogy ők többet is el tudnának képzelni velem. Aztán ha maradt a csak szex és más semmi és én nem vettem részt velük programokon, akkor közölték, hogy az érzelmek miatt ők ezt nem tudják folytatni. De akkor miért nem közölték előtte egyértelműen, hogy ők mindenképpen komoly kapcsolatot keresnek?


Tinderen nagyon aktív vagyok, mindenkit jobbra húzok, akit nagyon szépnek látok, de a képeken 10/10-es külsejű lányok általában csak 7/10-esek a valóságban és sokszor a személyiségük, intelligenciájuk sem üti meg azt a szintet, amit egy barátnőnél el tudnék képzelni. Velük csak szexelni szoktam, de mindegyikük próbál rámakaszkodni, komoly kapcsolatot szeretnének tőlem. Én viszont tényleg a tökéletes, mesebeli hercegnőt keresem és amíg nem találok ilyet, addig csak szexelgetni szeretnék.


Most egyszerre két lány van a pakliban, aki viszonylag jól néz ki és a személyiségük sem idegesítő, de mégsem az igaziak számomra és mindkettő megint többet akar, mint csak szex. És az ismerkedési fázisban egyikük sem mondta, hogy egyértelműen komoly kapcsolatot keres. Már annyira idegesítő ez a dolog, hogy mindig ez van, annak örülnék a legjobban, ha végre megtalálnám az igazit.


2020. aug. 8. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Érzelmi intelligencia viszont nulla. A bekébzeltség és a tökéletesség keresés meg taszító.

Te is meg kerdezheted ki mit akar, van szád!

N28

2020. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt, tényleg, soha sem voltam az. Ebben a kérdésben csak a tényeket soroltam fel, hogy tisztán lássátok a helyzetet, de soha az életben nem voltam nagyképű.
2020. aug. 8. 10:04
 3/14 anonim válasza:
95%
"Én viszont a tökéletes, mesebeli hercegnőt keresem". Megnyugtatlak: ilyet sose fogsz találni.
2020. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-szer már találtam ilyet, velük komoly kapcsolatom lett.
2020. aug. 8. 10:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először figyeld meg a nőt aki tetszik és utána kezdeményezz. rajottem hogy nem mindenkit kell megkapni...
2020. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Jó'van, Balázska.
2020. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
63%
Fúj de undi hogy ennyi nővel kefélsz. Tuti van nemi betegséged, na tudod kinek kellenél
2020. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%
Ha találtál volna ilyet, még mindig vele lennél.
2020. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hellmano ***** válasza:
26%
Én ugyanez voltam csak 204 cm :D Mindig a nők középpontjában szerepeltem stb. Nekem is volt még fiatalkoromban egy hosszabb kapcsolatom, de utána rájöttem, hogy nekem nem kell komoly a nők, szinte kivétel nélkül megakartak ragadni nálam egy - egy randi után. Több olyan nőről tudok, akik az utánam lévő férfivel alapítottak családot és ekkor mondtam mindig magamba, szerencsétlen flótás most én lennék a helyében a nővel meg gyerekkel a nyakamon :D Viszont ez is mutatja, hogy többször fogtam ki olyan nőket, akik komolyan terveztek velem egy életre... szóval jól választottam csak én nem kértem belőlük hosszabb ideig. Én viszont nem akartam éltem az életem nem is kerestem a komoly dolgokat csak szórakoztam, mígnem 38 évesen rátaláltam (talán) az igazira és vele már több, mint két éve vagyunk egy pár. Figyeld szerintem ne kapkodd el a dolgokat én úgy voltam vele, hogy, amíg állandóan volt nő az életemben dugásra, addig nem akartam komoly kapcsolatot és sodródtam, használtam/kihasználtam a nőket, amit ők is élveztek. 41F
2020. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Te nem vagy intelligens😂 Aki neked a tökéletes lenne, annak te nem kellenél, szóval neked csak ez marad. Sőt egy normális NŐnek soha nem fogsz kelleni.
2020. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!