Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak, hogy nem tartom olyan szépnek, hogy járjak vele, de azért annyira rosszul sem néz ki, szexkapcsolatot el tudnék vele képzelni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát, kisbarátom, neked halvány fogalmad sincs a szerelemről... Először nőjj fel, aztán csajozz!
2020. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te hány éves vagy és hogy nézel ki? Kíváncsi lettem. :D
2020. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jujj...


Ez komoly? A 2. csoport lányai EGYÉRTELMŰEN szebb arcú nők, mint az első csoport lányai. Ez teljesen egyértelmű. A másik, hogy nincs több smink a 2. csoport lányain, mint az elsőn.


Nekem eddig a 2. csoport nőihez hasonló külsejű barátnőim voltak, szóval kedves 11-es, van fogalmam arról, milyen az igazi szerelem egy igazán szép lánnyal.


Szerintem egyes nők nagyon féltékenyek a 2. csoport nőinek külsejére, azért vagytok ennyire megőrülve. :D:D:D Mindegy, fogjatok össze és fikázzatok tovább! :)

2020. aug. 8. 20:29
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok féltékeny, én is szép vagyok, de a te hozzáállásod végtelenül visszataszító.
2020. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így állsz hozzá, legyen benned gerinc és hagyd a francba. Ha komoly kapcsolatot keres a lány, ne kamuzz neki.
2020. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szerintem nem érted amit írnak neked. Én látom a különbséget a két csoport között, és szerintem is a másodikban tartozó lányok természetes szépségek. De ez én vagyok. Lehet hogy másnak meg az első szép. Szerencsére más az ízlése az embereknek. Plusz szerintem amire itt gondoltak az emberek az pl a kisugárzás. Olyan is létezik, és az nem csak a legszebb arcú lányoknak van. Sokszor nem is első látásra szeretnék egymásba az emberek. Sokszor megesik hogy az is hogy olyan emberbe szeretünk bele akibe nem is gondoltuk volna. Tehát szerintem is egy kisfiú szintjén gondkozol. Összességében egy ember nem csak arcból áll.

Azt a kérdésben szereplő lányt pedig szerintem hagy békén ha ő többet akar tőled mint csak szex. Keress olyat aki ugyanazt akarja amit te. Senkinek sem lesz csalódás.

2020. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!