Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 éves nők, csak szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves nők, csak szexkapcsolatot vagy komolyat is el tudnátok képzelni egy huszonéves pasival?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyenben része az írja már le a tapasztalatait

2017. okt. 11. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt több ilyen kapcsolatom.

Általában inkább ők is csak szexre mennének, de idővel el tud menni az agyuk, hozzászoknak a jóhoz.

Én csak férjesekkel kezdtem, aztán kB a következő volt mindig a szitu:

Először heti egy, majd két alkalom hétköznap.

Aztán időközben valahogy legalizálják a dolgot hétvégére is, hogy akkor is el tudjanak egy kicsit szabadulni.

Közben már egyre többet írogat, majd akarja hogy ne valami eldugott kávézóban, hanem akár nyíltan is találkozzatok.

Aztán itt kell lelépni, mert addigra neki már összeállt a kép, hogy fogja otthagyni a férjét és veled lelépni.

2017. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabbat is, de ahhoz az kell, hogy a huszonévesnek megfelelő felelősségtudata legyen minden esetben.
2017. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a 25 évesek jönnek be valamiért. 20 évesen persze 30asok tetszettek ki érti ezt?

29/N

2017. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
női logika :D adtam egy zöldet nektek
2017. okt. 11. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Szexet sem, nekem csak a saját korosztályom jön be.
2017. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy az első mondja. Általában azzal indítanak, hogy előadják, nekik ilyen fiataltól csak és kizárólag szex kell, minden más kizárt meg ciki. Aztán szépen lassan megváltozik bennük, elkezdenek kötődni, és azt veszed észre, hogy próbálnak behálózni. Ez amúgy nem feltétlenül baj, így lassan 30 évesen már én sem látok sok kivetnivalót benne, de jó résen lenni, meg tudni, mit is akarsz.
2017. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bejönnek, volt ilyen kalandom, de komolyat nem tudnék elképzelni (és nemcsak írom), inkább a fiatalabb férfi akart jobban belemenni. Viszont én nem akartam, mert tudom mi a vége ezeknek a kapcsolatoknak, feleslegesen meg nem pazarolom az energiám-időm, és nem akartam áltatni őt sem.
2017. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"női logika :D " Hát de te is erről írsz, fiatal férfiként idősebb nővel...aztán majd ha idősödsz, figyeld meg, a fiatalabb, hamvas lányok tetszenek majd. :)
2017. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!