Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van hogy neha sokat nez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van hogy neha sokat nez egy ferfi, neha meg levegonek nez? (Nem szoktunk beszelgetni, de ismerjuk egymast)

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

En no vagyok, de akibe szerelmes vagyok, azzal pont ezt csinalom. Nem szandekos. Egyszer magamat adom, ezert nezem. Legkozelebb kiborit, hogy ugyse tudok, merek kozelkerulni hozza, ezert levegonek nezem, nehogy azt higgye, hogy en nyomulok. Es mindig valtakozik. En is tetszem neki, de ezzel cseszem el, nem igazodik el rajtam.

Ez egy eshetoseg.

2020. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Valóban egy nem tudatos dologról van szó. Szerintem alapvetően a gátlásosabb emberek mind ilyenek. Tehát jó sokan.
2020. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy ennyire komoly lenne az oka. Parja is van, es tenyleg csak parszor beszeltunk.
2020. aug. 8. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

3.


Akkor meg mit is akarsz tőle? Miért foglalkozol vele?

2020. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párja van, csak megnézett téged, mert jól néztél ki.
2020. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1* ilyen, másszor olyan napja van. Nincs e mögött semmi jelentős.
2020. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!