Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves nő vagyok, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok, egyik pillantról a másikra lettem özvegy. Van ebből a helyzetből kiút?

Figyelt kérdés

Jó munkahellyel, rendezett anyagiakkal rendelkezem, magamra mindig odafigyeltem, mások csinosnak tartanak.

Gyerekünk nem született, tudatos döntés volt, hogy 37-38 éves leszek kb., amikor vállalunk majd egy babát (eü. akadálya nincs).

Tavaly egy autóbalesetben meghalt a férjem, azóta egyedül vagyok egy hatalmas kertes házban, a város egyik elegáns(abb) részén.


A férjem a városunkban egy közismert férfi volt, vezető és felelős beosztásban dolgozott.


Szerintetek mire számíthatok a jövőben? Nyilván senki sem lát a jövőbe, de van esélyem egy "normális" életre? Fiatal özvegyként mit gondolnak mások rólam?



2020. aug. 8. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne lehetne normális életed? Ez a kérdés elég furcsa. Részvétem meg minden, de nem értem, hogy miért teszed fel.


Mit gondolnának rólad? Mit csináltál ez idő alatt? Gyászolsz még?

2020. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Az érdekes az, hogy aki valóban özvegyem marad, az ilyen kérdést és így nem ír ki. Ráadásul egy tavalyi balesetben elhunyt férfivel kapcsolatban.


Tömören.

2020. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
özvegyen
2020. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 Azok az emberek, akik tudják, hogy mi történt, távolságot tartanak tőlem, és első körben sajnálnak. Nincs olyan nap, hogy valaki ne sajnálkozna vagy tenne fel kéretlen kérdéseket.

Azt a kérdést nem értem, hogy mit csináltam ez idő alatt.

Gyászolok még, igen. Remek házasságunk volt.


#2 Honnan tudsz te bármit is arról, hogy mit és hogyan ír egy özvegy? Sorstársak vagyunk?

2020. aug. 8. 22:51
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Röviden írtad le és ennyiből nem érthető a probléma. Szerintem eltelik néhány év és normális életed lesz.
2020. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Elég sok elmebeteg ír ide kérdező, ne törődj velük.


A kérdést olvasva az első gondolatom az volt, hogy talán el kellene költöznöd, a kommented is ezt erősíti. Könnyebben tudnál tovább lépni, új életet kezdeni. Te ott most xy szegény felesége vagy, az ilyen skatulyákból nehéz kitörni. Új helyen, új emberekkel, akik nem ismernek, könnyebb lenne.

2020. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

" Azok az emberek, akik tudják, hogy mi történt, távolságot tartanak tőlem"

A magyarok alapvetően hülyék és kegyetlenek egyszerre.

Én sem értem miért kellene egy özvegytől távolságot tartani, hisz nem te tehetsz az egészről.

2020. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

10.

Szerintem arra gondol ez alatt a kérdező, hogy nem akarnak tőle semmit.Nem közelednek hozzá férfiként mert tudják hogy nemrég halt meg a férje.Nyilvan senki sem hibáztatja.

Költözés és akkor nem kapsz kéretlen kérdéseket ill nem xy szegény özvegye leszel hanem Saci a nő.

2020. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 6 évvel ezelőtt lett özvegy, a férje hosszú betegség után hunyt el. Van egy ma már 11 éves lánya. Nagyon sok idő telt el mire fel tudta dolgozni, persze ebben a család is sokat segített. Tavaly ismét férjhez ment, én úgy látom, hogy boldog. Tudom, közhely, de az idő tényleg minden sebet begyógyít.
2020. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Regen Indiaban elegettek az ozvegyasszonyokat. Most feher lepelben kell jarniuk, de nem tehetik be sehova a labukat, mert balszerencset hoznak.


36F incel

2020. aug. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!