Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy nő végigmér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy nő végigmér?

Figyelt kérdés
Mondjuk szemben áll velem és nem is foglalkoztatja, hogy látom, hogy fentről lefele végignézi a testem.
2020. aug. 9. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen fejet vág közben.
2020. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semleges
2020. aug. 9. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
2 Legalább még egy másik mozdulat kéne tőle, hogy lehessen tudni.
2020. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ezek szerint ez nem jelent még semmit.

Milyen plusz mozdulatokra gondolsz?

2020. aug. 9. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Szemkontaktus keresés.pl. keresi a tekinteted-mélyen. Ezt akár nő, akár férfi is teszi, ha tetszik neki a másik ember.
2020. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Magamból kiindulva:

Ha egészséges az illető, akkor többnyire azért, mert tetszik neki vagy a teste, a magassága, vagy a ruhája. Ha pl.: mozgássérült az illető, akkor csak lenézésből néz végigi a nő a másikon.

2020. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 9. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki, vagy valami fura rajtad. En no vagyok es nem nezem le a mozgasserulteket.
2020. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mozgássérült. :D Bár, ha zavarban vagyok talán elfelejtem néha, hogy melyik a bal és melyik a jobb lábam.
2020. aug. 9. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!