Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy felnőtt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy felnőtt nő feltűnően megbámul, végigmér minden embert?

Figyelt kérdés

Kb 35 év körüli. Ha elhalad egy másik ember mellett, akkor miután elhagyja mindig utánanéz. Néha annyira néz másokat, hogy csak megáll mondjuk a járda közepén, és csak néz egy másik embert. De mindenkivel ezt csinálja, nővel, férfival, de a gyerekeknél, ha jól vettem észre, csak a lányokat nézi meg. Mi ennek az oka? /Ja és ezt azért tudom róla, mert a szomszédom, így nagyon sokszor látom. Engem is mindig elég alaposan megnéz, akárhányszor találkozunk./

22/N


2011. nov. 21. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatom szerint általában az ilyen emberek nagyon kritikusak, de lehet simán rossz az arcmemóriája és gondolkozik, hogy vajon ez az illető a szomszédja-e:D(nálam ez a helyzet...)

Vagy emlékeztetik valakire.

2011. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy azon gondolkozik, hogy a szomszédja -e vagy nem, mert tényleg mindenkit megnéz. Arra viszont már én is gondoltam, hogy meleg, mivel egyedül is él.
2011. nov. 21. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán kicsit hibbant.
2011. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán unatkozik, nincs mivel töltse az idejét. Épp úgy, mint aki ezzel foglalkozik.
2011. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos tüzel
2011. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!