Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nők, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, ha valakivel nagyon jól kijöttök, jól elpoénkodtok, elbeszélgettek mindenről, de kinézetre nem jön be a másik, akkor egy barátságot miért nem lehet fenntartani?

Figyelt kérdés

Találkoztok szórakozóhelyen, vagy randiztok, de külsőre nem jön be, viszont amúgy nagyon egy hullámhosszon vagytok, jól el tudtok beszélgetni mindenről, ugyanolyan a személyiségetek, értitek egymás vicceit. Akkor egy barátságot miért nem lehet kialakítani?

Egy buliban találkoztam 2 fiúval is, nagyon jól elbeszélgettünk, viccesek voltak, poénkodtunk, viszont kinézetre nem jöttek be. Elhívtak randizni, és őszintén megírtam, hogy részemről csak haverság/barátság lehet, de hogy azt komolyan gondolom, mert tényleg egy hullámhosszon voltunk mint a barátaimmal. Erre kb az volt a válaszuk, hogy van elég barátom.

25N


2020. aug. 9. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem barátot keresnek, van elég haverjuk. BARÁTNŐT keresnek. Mivel te nem lennél a barátnőjük, minek haverkodjanak veled, amikor van elég haverjuk?
2020. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki tetszik rossz nézni, hogy mással jön össze. Ritka, hogy egy vonzalmat el tudjon nyomni az, amit barátként érezhetsz a másik iránt.
2020. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

Minek? Ezt csak a szerencsétlen emberek csinálják, akiknek 0 az önbecsülése. Ha egy ember egy másikban potenciális partnerjelöltet lát, de a másik ki is mondja neki, hogy annak nem kellesz, akkor minek barátkozzanak? Semmi értelme. Akit lepattintottak, ebbe nem megy bele, ha értelmes. Aki meg lepattintja a másikat és ezek után még barátkozna vele, az egy haszonleső, önző alak.


Felnőtt férfiak és nők között új ismeretségből szinte soha nem lesz barátság. Mert nem is ilyen szándékkal akarnak egymással ismerkedni, az egyik fél legalábbis biztosan nem. A jó ismerősi kapcsolat pedig nem összetévesztendő a barátsággal.

2020. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szívesen haverkodnék fiúkkal is, mert csak lány barátaim vannak. +1 meleg fiú barát. De ha már kedves vagyok valakivel, rögtön rám nyomul. Pedig nagyon jól megtalálom a közös hangot a fiúkkal, de ők már rögtön többet látnak bele.

Ez volt az osztálytársaimmal is, egyetemen az évfolyamtársaimmal, a futós közösségemmel- ha jön egy új tag már rögtön nyomul, pedig én csak kedves vagyok vele.

2020. aug. 9. 11:18
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Fent lehet tartani, de úgy nem megy, ha ők benned a potenciális barátnőt látták, nem pedig egy barátot.
2020. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
4 A 3as vagy. Látod? Pont ugyanezt írtam. Mégis mindenki lepontozott. Tudom, hogy sokaknak fáj az igazság, de attól ez még a valóságban így működik.
2020. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
6 A 3as vagyok*
2020. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy valakit egyáltalán barátként is számba jöhessen nagyon sokat le kell tenni. Ennyit mint ahogy a kérdésedbe van, még egy mezei ismerkedésnek is gyenge.
2020. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mert nem barátot keresnek!

Nekem is vannak régiek és nem kellenek újak, munkatársakkal is jól el vagyok, mégse jarun ősze.

Igaz van párom, nő vagyok. De egyik randipartneremmel és exem el se beszélek...minek?

N28

2020. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked azért kell fiú barát, mert olyan nincs?

Amúgy nyilván azért voltatok el mert a másik fél azt akarta, hogy el legyetek. Ha olyan jól egymásra hangolódtatok volna alapból akkor nem koptatnak le. Vagy az is szerepet játszhat, hogy kb ez a helyzet "Figyelj, külsőre nem jössz be szal inkább mást választok, de attól még haverkodhatunk".

+ Tegyük hozzá, tisztelet a kivételnek sok nő a férfiakat lelki szemetesládának nézi a sok csávó meg csak az alkalomra vár, hogy észre legyen véve ő mennyivel jobb mint a többi suttyó akivel a csaj összejött, de ez soha nem fog megtörténni.

2020. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!