Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek! Miért történik az, hogy megismersz valakit (az interneten) remekül elbeszélgettek, flörtölgettek aztán egyik pillanatról a másikra. A másik eltűnik? Mik lehetnej az okok? Fejtegessünk!

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 07:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Ha kizárjuk az esetleges tragédiákat (baleset, kórház, halál...), és a technikai problémákat (tartósan elmegy az internete), akkor vagy csak szórakozott, vagy valami olyat tudott meg rólad, ami egyből ellenszenvessé tett számára, de ezt nem akarja a fejedhez vágni.
2018. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Utolsó gondolatodhoz fűzve...mivel semmi tétje a dolognak nem egyszerűbb lenne ha elmondaná miért lettem unszimpi?

Jólvan, hogy az emberek gyávák....de már arc nélkül is?

2018. máj. 27. 07:34
 3/40 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen ember, és mit tapasztalt eddig.
2018. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
14%
Kozben talalt jobbat, akival mar randizgat is.
2018. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltették itt párszor, mazsolázgass közöttük!
2018. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom itt az oldalon "habarodtál" bele valami csaj nick-be, akivel jól elvoltál, kaptál pár pinás képet te meg küldtél a farkadról, majd egyszer csak lelépett a csaj nick. Ezt az oldalt ne vedd komolyan nem ismerkedős oldal és lehet nem is csaj volt, akivel írkáltál! Onnan vettem, hogy ez lehet az eseted, mert írtad arc nélkül...
2018. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
fordítva...én vagyok a nő. Semmilyen intim képcserére nem került sor.
2018. máj. 27. 08:00
 8/40 anonim ***** válasza:
Nem írtad oda, hogy te vagy a nő a kérdésednél. És azért írtam ezt a sztorit, mert ez van kb. mindig , amit írtam :) De most tuti kapsz pár fotót az oldalon lévő beteg emberektől , hogy elárultad a nemed.
2018. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
semmi baj megszoktam.....aki nem szimpatikus azzal közlöm egyből:)....ezt várnám cserébe is
2018. máj. 27. 08:04
 10/40 anonim ***** válasza:
Még én is annyi képet kapok farkakról, ha nem írom oda a nemem . És általában ugyanaz az 5-6 ember, aki szerintem random mindenkinek elküldi a farkáról a képet...hátha bejön valami.
2018. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!