Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi is, aki jóképűnek gondolja magát?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt látom hogy azt mondják magukról, hogy csúnyák.
2020. aug. 9. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért mondják azt, hogy csúnyák, mert ezt tapasztalják. Az átlagos srácok is. A jóképűek többsége meg nem itt lóg, ahogy a top csajok sem.
2020. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy vannak szép lányok, akiknek bejövök külsőre, de vannak olyanok, akiknek nem. Barna hajam és szemem van és nem vagyok klasszikus jóképű hapsi, de azért viszonylag helyes arcom van.
2020. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Az a nagy igazság, hogy magunkat sosem látjuk teljesen úgy mint mások.

Mások visszajelzéseiből tudunk a leginkább következtetni arra, hogy nézünk ki. Persze vannak akik szándékosan azt mondják, hogy csúnya vagy (ha nagyon szép vagy akkor nyilván ők az irigyek) aztán vannak akik azt mondják nagyon szép vagy (ha csúnya vagy akkor ők akik meg akarnak kímélni téged de főleg magukat a kellemetlen választól)


Akik itt írják, hogy csúnyák, ők valószínűleg tényleg azok, vagy legalábbis nem a legszebbek. Tudod egy jóképű pasi miért írna ki olyan kérdéseket, hogy nem talál párt 30 (!) évesen meg 25 évesen, miért ilyen felszínesek a nők stb. evidens, hogy ezt nem túl előnyös külsejű férfiak írják ki, egy jóképű pasinak nem erre van igénye, hogy ide irkáljon ilyen förmedvényeket, ő a való életben a lányokkal megteszi amit kell és jól is teszi, és ő nem jön ide sírni, hogy ez meg az stb.


Tehát a kérdésre válaszolva, nem hiszem, hogy vannak, vagy legalábbis 10-ből 9 biztos, hogy nem az, akik felteszik azokat a kérdéseket, hogy miért van egyedül, meg nem lesz már soha barátnője azok tuti nem a legszebbek, sajnálom ha ezzel megbántom őket, de csak az igazat vagy semmit. Szép napot!

2020. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Az elég jónak számít, ha egy fodraszatnak modellkedtem pár évig? (Nem a gyönyörű hajkölteményem miatt.)


De egyébként tudom nem vagyok mondjuk top 2-3 % Brad Pitt jóképű, inkább olyan top 15%-ban lévő. De azért elég sok lánynak tetszem külsőre. Jó magas is vagyok, 195 cm.

Meg kicsit kisfiús az arcom, nem az a markáns férfias. Ezért mondom, hogy csak kb a top 10-15%-ba férek bele szerintem. De határozottan nem tartom magam arcra se csúnyának, se átlagosnak és a visszajelzések is ezz erősítik meg.


26/F

2020. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen én az vagyok.

24F

2020. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ők (#4-es, #5-ös) a kiválasztottak. 10-ből 1, tudod. 10-ből 1, ők a 20-ból 2.
2020. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Akinek soha nem volt még pozitív élménye, az mit gondoljon?


Főleg az aki kb csak 2 szót szólt a nőhöz aki tetszik neki, de bocs nem, kösz nem..stb.


Vagy neten , ahol a bemutatkozó szöveg tudjuk,hogy sz**art sem ér, mert ezaz igazság, egészen addig míg nem tetszik az illető, akkor áll meg az ember olvasni, ha tetszik neki.


Szóval ha csupa negatív a tapasztalata, még is mit gondoljon, és mi a f**asznak örüljön?

2020. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Önkritika 0, ugye utolsó?


Hát mert nyilván sz*rl nézel ki te is meg a hozzád hasonlók is!

De akkor miért nem változtattok magatokon? Miért? Írd már le.

2020. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vészes , mondtak már jóképűnek. Csak introvertált, úgy meg elég nehéz ismerkedni.
2020. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

9-es.

Kedves 9-es te is rögtön támadsz a nélkül, hogy tudnál bármit is.


Tegyük fel, hogy ápolt, tegyük fel sportolni jár, nincs elhízva, még a haj is jól állna, tegyük fel több frizurát is kipróbált már, tegyük fel többféle öltözéket...


Tegyük fel mindent megtett, hogy a külseje jó legyen...


noss mit tegyen?? Menjen el plasztikai sebészhez? Szabassa át az arcát? Kifizeted a nagy önelégültségeddel??

2020. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!