Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi aki 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki 25 év alatti és jóképűnek gondolja magát és a környezete is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy.
2017. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelen, mit szeretnél cica?
2017. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

ha anyu annak tart az már jó? :D

milyen kérdés ez :D


24F

2017. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jelen.

túl sokan is gondolnak annak, és senki sem hiszi el hogy nekem lehetne bármiféle gondom az ismerkedéssel...

2017. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En es a környezetem annak gondol, de úgyse fogja mindenki ezt gondolni, mert ez is relatív dolog úgy, mint sok minden más! Nem mellesleg nem igazán ismerkedem nincs gondom párkereséssel! Bármikor találhatnék nőt ha akarnék, de jelen pillanatban nincs rá szükségem! 17-20 év közötti korosztály olyan gyerekes, hogy azt elmondani nem lehet semmit se akarnak az élettől! 20-25 év közötti hölgyek legtöbbje egyetemen csücsül mondvacsinált diplomájáért életképük nincs elvárásaik egekben! 25-30 közt már akad egy egy rendesebb nő! Én ha ismerkedek nálam csak olyan 20-30 közti nő jöhet szóba, aki dolgozik és nem tanul! Van valami fogalma az életről, és nem csak elvár hanem cselekszik is!
2017. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!