Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szépnek/jóképűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szépnek/jóképűnek, vonzónak lenni? Milyen érzés, hogy tetszel valakinek, hogy szerelmesek beléd?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Fingom sincs jó ideje már.
2018. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Egy ember talál szépnek, neki tetszem, szerelmes belém. És ez jó érzés, mert kölcsönös. És ez pont elég.


Nincs szükségem olyanok tetszésére, akik nekem nem tetszenek viszont, az szerintem teher lenne számomra és nem is tudnám jól kezelni a helyzetet.


Én szerencsésnek érzem magam, hogy ez így alakult, előtte csak viszonzatlan "szerelmeim" (vonzalmaim) voltak.


N

2018. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Én nem bánom, hogy nem vagyok szép. Nem bánom, hogy nem vagyok vonzó. Az is egy tapasztalás, hogy az ember kirekesztve és megvetettnek érzi magát. Sőt, ez a fajta szenvedésből eredő tapasztalás sokkal előrébb visz az életben, mert a külsődön nem tudsz változtatni, így csak két lehetőséged van: a szenvedés és az elfogadás. Ha az elfogadást gyakorolod, akkor utána már nem lesz olyan, ami fájna neked az életben, és át fogsz látni az élet nevű illúzión. Nem fog fájni, hogy senki nem vonzódik hozzád. Nem fog fájni, hogy nincsenek barátaid. Nem fog fájni, hogy nincs barátnőd. Semmi. De boldog leszel. Mert a boldogság csak választás kérdése, és nem függ attól, hogy milyenek az életkörülményeid vagy kik vesznek körbe. Élvezni fogod a tapasztatalatokat, amiket az élet eléd rak. Az összeset, nem csak a "jókat". Azt is, ha elutasítanak.
2018. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezen soha nem gondolkodtam... 16 éves koromig nem us érdekelt, utána pedig olyan természetes dolog volt, hogy szerelmesek voltak belém a baratnőim és én is beléjük.

Nem is lett volna értelme különben.

2018. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
3-as mi élvezet van ezekben a tapasztalatokban, mire mész vele? 1000X inkább legyen valaki helyes/szép és normális, mint tapasztalt sz*rkupac.
2018. júl. 3. 22:26
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
#3/5: Teljes mértékben egyet értek veled. Nagyon jól leirtad. 👍
2018. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Mire mész vele? Megtanulsz elfogadni. Mert mást nem tehetsz, ha nem születtél szépnek. Az elfogadás a kulcs mindenhez. A szenvedés mentes élethez. Minden szenvedésnek az az oka, hogy nincs jelen az elfogadás.

Csúnyának születni valójában egy hatalmas lehetőség. Csak sokan nem látják meg egy élet alatt sem.

2018. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Más. Egyrészt jó, másrészt meg sok esetben megterhelő, zavaró tud lenni. Ifjabb koromban (kb 16-17 éves koromig) elég igénytelen-ronda-elhízott voltam. Persze csúfoltak néha, láttam néha, hogy taszítom a másik nemet, de megvolt annak is a maga előnye valahol. Békénhagytak, nem akartak átbäszni annyian, előbb vették észre a tehetségem, mint a seggem, több igazi barátom volt.

N

2018. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a pozitív oldalát látom annak, hogy szép vagyok. Nem tudom milyen lehet csúnya nőnek lenni, de nem is akarom tudni. Jó érzés, amikor az utcán vagy egy szórakozóhelyen megnéznek a férfiak. Ha tetszik valaki nem aggódom azon vajon én tetszek e neki. Nekem ez a természetes és biztos fájna, ha nem így lenne. Talán az állásomat is ezért én kaptam meg, pedig volt nálam egy jobb jelölt, mégis engem választottak.
2018. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
7-es tényleg marha jó dolog rondának lenni és emiatt bukni életed szerelmét, meg eleve mindenki mást is, igazad van.
2018. júl. 3. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!