Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmet vallottam egy házas férfinek és elutasított?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk, minden nap látom és azóta mindenki erről beszél.
2020. aug. 10. 12:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmi vallomás egy dolog, nem ott rontottad el. Alapból nem szabadott volna flötrölni ilyennel. Én egy házas nővel jártam meg (bár ő korrekt volt és nem bántott). Zsákutca az ilyen kapcsolat.


Szerintem mondjál fel. Ezen a munkahelyen már mindig te leszel az a r*banc aki kikezdett egy házas pasival.

2020. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%
Viseld a következményeket és tanuld meg a leckét. Kereshetsz is másik munkahelyet. Innentől kezdve ha nem is nyíltan, de mindenki utálni fog.
2020. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
61%

"és azóta mindenki erről beszél"


Jellem lehet az illető. Örülj neki, hogy nem lett belőle semmi.

Amúgy, ha lehetséges, munkahelye váltanék, és elfelejteném.

2020. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
65%

Ugye rosszul olvasom,hogy néhányan a gerinces férjet tartják ebben a történetben rossznak?

Remélem nem.

2020. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
31%
Simán letagadnám. Gondolom nem csak veled kapcsolatban nyilvánul meg a modora.
2020. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
88%
24 De, jól olvasod. Még úgy is, hogy nem a férfi terjesztette a pletykát, hanem egy harmadik fél, akinel bizalmasan elmesélte.
2020. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"8 kilót fogytam azóta."

Kipróbálom a fogyókúra módszert.

F 100 kg

2020. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
33%
Milyen módot?Ha valaki kikezd valakivel és az illető ezen felháborodik,akkor még jó,hogy elmondja másoknak is.Elmondta a barátjának,nagy ügy.Bezzeg,ha engedett volna a nőnek,mi?Akkor micsoda férfi lett volna.Miért érzem úgy,hogy ilyen esetben azok a nők szidják a férfit,akiket hasonló módon visszautasítottak.
2020. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező azt írta, a férfi is küldött neki félreérthető jeleket.

Nyilván imponáló volt neki a rajongás, ezért flörtölt veled. Persze szerelmet vallani hiba volt, visszacsinálni már nem lehet. Én inkább munkahelyet váltanék, minthogy rámenjen az egészségem.

2020. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy kis flört meg a szerelem között ég és föld a különbség.
2020. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!