Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg a nők az utcán?(22N)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt figyeltem meg, hogy nem csak a férfiak, de a nők is megnéznek az utcán. Nem vagyok leszbikus, se biszex, valamint a kisugárzásom se sugallja ezt. Csajosan öltözködöm, de nem kihívóan (nem teszem ki semmim), mégis sokan megnéznék a nők közül. Magam szerint nem vagyok gyönyörű, valamint én nőket sose nézek meg, csak ha valami tényleg kiemelkedő szépségről van szó bomba testtel.

Szerintetek? Azért néznek mert tetszem nekik, vagy épp ellenkezőleg? Az is lehet, hogy “csak úgy”?



2020. aug. 11. 02:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem több nagyon kínos szituáció is származott ebből. Annyi a történet, hogy nagyon el tudok bambulni...és olyankor fókuszálok egy adott pontra, mert úgy kényelmes, kvázi nyitott szemmel alszom. Buszon szoktam így. Amikor pedig rám néz az illető, szégyellősen elkapom a fejem, és pont ettől olyan, mintha stíröltem volna, pedig tényleg csak bambultam :D. Kellemetlen, tudom...de az Istennek se tudok erről leszokni.

Amúgy pedig csomószor van olyan is, hogy pont olyan ruhát/táskát néztem ki, mint ami neki van, és megakad rajta a szemem.

2020. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!