Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfiak! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak! Titeket megvisel mikor az utcán idegen nők sokszor undorodva néznek rátok?

Figyelt kérdés

Engem még mindi megvisel pedig nem vagyok már kölyökkutya.


F/29


2020. febr. 15. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
De te nem vagy csúnya. Csak belsőre egy utolsó nyomorék alkoholista
2020. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Rám azért néznek undorodva mert eszükbe jut hogy a barátjuk aki otthon várja őket hozzám képest milyen ronda.

Legalábbis barátaim szerint ezért...

DE...

Várj...

Most mennem kell!

2020. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ahh #1 ezt én akartam ellőni.
2020. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok hogy alkoholista vagyok? Amúgy tényleg. 10+ éve.
2020. febr. 15. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert már mondtad, csak elfelejtetted mert akkor is ittál.
2020. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De 2hete nem iszol elvileg nem?
2020. febr. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha változást szeretnél, pszichoterapeutát keresel fel. Az örökös kérdés-kiírogatással és panaszkodással semmi sem fog megváltozni.
2020. febr. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mert az élet egyszer ad, egyszer elvesz, mindenkinél. (F)
2020. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is megvisel ha bárki fintorog, pedig nő vagyok, és van párom. De mégis szeretek pozitív emberi arcokat látni, és a lenéző pofát amit egyesek nyomatnak, azt utálom látni. Erre találták ki a beintős mintájú pólót, a punk fejet és társait. Mielőtt fintorognának te már beintettél... Amúgy nem hordok ilyet, de néhány "ember" láttán néha elgondolkozom rajta...
2020. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem lennél vonzó akkor sem, ha nem piálnál, de ettől még nem néznék rád undorodva, max. közömbösen.
2020. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!