Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti látjátok egy pasin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti látjátok egy pasin hogy tetszetek neki, ha egyébként ő igyekszik ezt nem kimutatni?

Figyelt kérdés

1. Tehát ti látjátok azokat a nonverbális jeleket, amiket nem lehet elrejteni, de ő megpróbálja mégis nem kimutatni és nem is kezdeményez semmit?

2. Ez nektek imponáló, vagy függ attól is, hogy nektek is bejön e a pasi, vagy sem?

3. Akkor is imponáló, vagy szar embernek tartjátok a pasit, ha van bnője/felesége/családja?

4. Az imponáló vagy taszító, ha a pasit ismeritek (pl. egy helyen dolgoztok)

(Válaszokban vegyétek figyelembe, hogy nem kezdeményez és nem akarja kimutatni tetszését.)


2020. aug. 11. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

1. Ha egy csaj folyamatosan ezen pörög s megszállottan foglalkoztatja az, hogy melyik pasinak jön be, s aktivan “figyeli a jeleket”, az észreveheti, de nem minden nō ilyen. Pl. Engem teljesen hidegen hagy, valószínūleg nem venném észre, ha egy férfi rám néz, megbámul, akkor nem fogom értelmezgetni, hogy miért is teszi.

2. Igen, függhet.

3. Ha nem mutatja ki a tetszését, akkor miért lenne szar ember, hmmm? Nem csak te túlzottan lelkiismeretes?

4. Miért lenne taszító, ha nem szándékozott bepróbálkozni?


Nem értem mirōl is szól a kérdés, mit akarsz ezzel mondani? Netán būntudatod van amiatt, hogy tetszik egy lány???

2020. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

1. Igen

2. Függ attól, hogy nekem is szimpatikus az illető

3. Nem tartom szar embernek, de hátra lépek.

4. Munkahelyi ember kicsukva, egyéb más hely-semleges

2020. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

1. Legtöbbször igen. De biztos van olyan, amikor nem. De én elég jól le tudom venni, hogy egy ember hogyan áll hozzám.

2. Nekem nem imponáló.

3. Nem tartom szar embernek, de én biztosan messziről el fogom kerülni, és szeretném, ha ő is így tenne, amíg le nem csitulnak az érzései.

4. Semleges. De bizonyos körökből pl. munkahely, biztosan nem ismerkednék.

2020. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Én sokszor észreveszem akkor is ha bejön a pasi akkor is ha nem, persze ha olyan a szitu hogy lehetőség nyílik rá hogy észrevegyem.

2. Igen, alapvetően az. Akkor is ha nem jön be.

3. Az ember egy kapcsolatban/házasságban hűséget fogad, nem vakságot. Az hogy adott esetben tetszem neki, még nem jelenti azt hogy egy erkölcstelen szemét aki megcsalja a feleségét/barátnőjét. Tehát amíg nem tesz semmit amit egy kapcsolatban élőnek nem kéne addig semmi baj.

4. Ezt nem igazán értem. Nem attó lesz imponálóbb a dolog hogy ismerem. Max annyiban hogy ha tudom hogy egy intelligens jó ember, akkor nyilván jót tesz az egómnak hogy egy általam jó embernek tartott személynek bejövök de ennyi. Ha nem akar semmit se lépni (most nyilván itt nem a foglaltakra gondolok hanem a függetlenekre) akkor én nem tudok vele mit kezdeni, hiába lépnék is én bármit. Ettől nem lesz imponálóbb.

Sőt én speciel nem szeretem az olyan helyzetekrt amikor tudom vagy legalább sejtem hogy bejövök a másiknak, nekem is bejön, fúggetlenek vagyunk de nem lesz a dologból semmi, mert valamiért a másik nem akarja. Persze ennek millió oka lehet, csak ilyenkor azt szoktam érezni hogy nem fair az élettől hogy ilyenkor semmi sem alakul ki.

2020. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!