Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mennyi idő után aludtatok először smink nélkül a pasi mellett? Féltetek hogy nem tetszetek majd neki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon durva több mint 1 év után. Mindig fent hagytam legalább a szempillaspiràlt, aztán reggel lemostam és gyorsan újra sminkeltem, de smink nélkül nem látott. Most látott először smink nélkül de így is nagyon tetszek neki, sőt azt mondja néha hagyjam így.
2019. febr. 23. 12:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Néhány ügyetlen próbálkozástó eltekintve sosem sminkeltem.
2019. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%
Én sem sminkeltem soha.
2019. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%

Szolidan sminkelek, mintha nem is volna. Púder, sz.spirál, rúzs. Előbbiek el is hagyhatóak. Viszont ha nincs rajtam rúzs, olyan mintha elájulnék, konkrétan fehér lilás a szám. Egyszer véletlenül nem tettem rúzst és trappogtam be a munkahelyemre, köszöntem, mindenki nézett, és néma csend lett.

Szóval kb. 4-5 randin láthat rúzs nélkül, de csakis véletlenül. De annyira azért nem zavar hogy kínosan ügyelnék rá. Ilyen vagyok és kész, tetszik nem tetszik.

2019. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Spirál az lószar, az nem smink, annyi fennmarad, ha rosszul mosod le. Amúgy semmilyen sminkben nem aludnék senki kedvéért.
2019. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

Atyaég :-) Nem sminkelek vagy annyira ritkan...párom nem is szereti.

Én spec nagyon gáznak tartom ha valaki ennyire retteg mi van ha meglátjak smink nélkül.

2019. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
24%
Nem csaj vagyok, de volt olyan, lemosta a sminket és megjelent előttem. Onnantól az ágy helyett, a konyakos üvegre összpontosítottam.
2019. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig smink nélkül aludtam/alszom a párom mellett. Ha sminkeltem is, sose volt rajtam egy kg vakolat, úgyhogy semmi nagy változás nem volt a két arc között.
2019. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Első találkozásnál is látott smink nélkül, csak ritkán sminkelek, páromnak jobban tetszek így.
2019. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Marhára alap, hogy nem alszunk sminkben.
2019. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
Hát én biztos nem kockáztatnám egy pasi kedvéért se, hogy sminkben aludjak és kötőhártya- vagy valami bőrgyulladást kapjak. Nehogy már azon kelljen stresszelnem, h mit fog szólni, ha meglát smink nélkül az, aki állítólag szerelmes belém... Ha smink nélkül vállalhatalannak talál, ugyan minek van velem? Ugyanis az a természetes kinézetem.
2019. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!