Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Az alábbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az alábbiak közül melyiket gondoljátok a legegyértelműbb jelnek, hogy tetszetek az adott nőnek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Sokat nevet a társaságodban
Gyakran hozzádér
Gyakran megdicsér
Gyakran érdeklődik felőled
Ajándékot kapsz tőle
Féltékeny, ha más nőkről beszélsz
Bizalmas dolgokat is megoszt veled
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran hozzám ér.
2020. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

szerintem az a kulcs,hogy olyasmi ami a normál társadalmi viselkedésen túl van. pl az érintés ezért igen, és a sokat neven ezért nem. mert mindenki amúgy is összevissza nevet, de nem érne a másikhoz. szerintem a dicséret is ezlrt nem annyira, mert ez benne van a szokásos életben, meg az érdeklődés is. mert mindenki szeret másokról beszéni, mert az jó. viszont szerintem az ajándék az formabontó. meg a féltékenység is ilyen. a bizalmas dolog is olyan, hogy manapság mindenki kitár mindent mindenkinek. szóval szerintem az sem annyira erős.


szóval össz vissz szerintem azok adolgok, amiket nem tud a másik hova tenni.

2020. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a bizalmas dolgokat oszt meg velem és gyakran megérinti a kezem, vagy hagyja, hogy én fogjam az övét.


F

2020. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3nak adot igazat. Egy kezerintes, mar egyertelmu jelzes!

Volt tavaly egy lany, 8 eve ismertuk egymast. Eleg jo no volt, de sosem gondoltam volna, hogy akarhat tolem valamit. Idovel egyre tobbet talalkoztunk, ilyenkor sokmindenrol beszeltunk, sokat nevetett is velem. Es a tobbiek mondtak, hogy odaig van ertem. De nem tudtam elhinni, mert sosem ert hozzam, es mindig mas hapsikrol beszelt. Ezert gondoltam, hogy friendzone level 9000-ben vagyok. Felhivott magahoz, de nem szolt rola, hogy masok is lesznek. Es a tobbiek is mondtak, hogy ez a jel. Majdnem felvittem az egyik alkalommal egy uveg bort, mert ketszer is eljatszotta velem ezt. Mikor elhivtam ilyen sajat programokra, sosem jott el. Vagy o talalta ki, es ö tolta, hogy ezt meg azt csinaljunk igy meg ugy, de mikor probaltunnk datumot keresni, vagy mar talaltunk es kozeledett, akkor mindig mas fontosabb volt neki. Aztan egyszercsak az ejszaka kozepen felhivott, hogy menjunk el randizni, en meg kopni nyelni nem tudtam, addigra mar kivereztetett teljesen. Nemet mondtam ra hosszabb formaban. Szoval ha akarsz tole valamit,akkor legyel nagyon egyertelmu. Amit a 3 as leirt. Az tokeletes.

2020. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó, egyértelműen, a többi sima közvetlenség is lehet, vagy alap attitűd. De az utolsó már egy komolyabb szint, ami minimum barátságot feltételez.
2020. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érintés + szemkontaktus


Viszont rengeteg egyyéb flörtjel is van


27f

2020. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Ez mind lehet barátság is. Egy nőnél soha semmiből nem tudhatod egyértelműen, hogy tetszel neki. Még ha konkrétan kimondja, akkor talán, de az is lehet hazugság.
2020. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a szemét szoktam nézni beszélgetés közben, az a legárulkodóbb. A puppilája mindent megmutat. Mert jól írták, ezek lehetnek egy közvetlen, szűk intimszférájú barátkozós lány megnyilvanulásai is.
2020. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!