Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyit számít egy jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyit számít egy jó, izmos testalkat? Ha egy férfival nem járnátok, mert az arca nem pont az esetetek, lehetséges, hogy járnátok vele úgy, hogy elkezdett kondizni egy ideje és a teste számotokra tökéletes lett?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Semmit nem jelent számomra ha nincs szíve és esze és nem egyenes ember.
2020. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Az összkép a lényeg. Ha a feje nem tetszik, attól nem fogok járni vele, ha kigyúrja magát, akkor sem.
2020. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem számít, hogy aktív életmódot folytasson, mivel én pl. imádok túrázni Magas-Tátrában és hasonló tevékenyésgeket folytatni. De ez nem jelent feltétlenül durván látható izmot. Exem is kamuzott arról, hogy ő mennyire aktív aztán amikor az ezredik hétvége telt el azzal, hogy ugyanazt a sorozatot néztük elegem lett.

Viszont elég sok nőismerősmnek van testes, elhízott férje, barátja, miközben ők adnak magukra. Tehát sok nőt nem zavar.

Most majd írják az itteni "fiúk", hogy jaj milyen képmutatóak a nők, de hát én ezt látom.

2020. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Az arc nálam sokkal fontosabb!!!! Lehet az embernek akámilyen álom teste, ha a feje nem tetszik szóba sem jöhetne
2020. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos az arc fontosabb, nekem hiába változott az évek során bármilyen irányba a testalkatom, nem vettem észre, hogy bármivel is vonzóbbnak láttak volna a nők.
2020. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem tetszik az arca, akkor lehet izmos, akkor se kell.

Párom nem kigyurt, de aktív életet folytat! Az arca férfias, de egyben kedves is. Jó a kisugárzása és a személyisége. Mindha tényleg a másik felem lenne.

Exem izmos volt, de pl nem bírt sétálni 20 30 kilométereket sem, mert a kocsi a seggéhez volt nőve!

N28

2020. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6: 20-30 kilométereket? Ki a jóég gyalogol ennyit? Távgyalogló vagy kilométerhiányos ember.
2020. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szélsőségeknél számít nagyon az arc, amúgy kevésbé. Átlagosan nézek ki. Ha random megyek az utcán, nem nagyon figyeltek fel rám lányok, csak néha 1-1. Aztán edzettem egy kicsit és minden nap volt olyan, aki megnézett. Még úgy is, hogy mellettem volt a barátnőm.
2020. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, öcsém te is aztán megadod a módját. Jóhogy nem könyörögsz ezeknek, hogy "naa léccci álj le velem".

Fordítva kellene ülnöd a lovon, örüljön h beteheti a lábát a birodalmadba, nem ám még követelőzik is úgy h semmit nem tesz hozzá semmihez.

2020. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, mert engem nem érdekel a fej. Nem szeretem a szépfiúkat.
2020. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!