Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetségesnek tartjátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetségesnek tartjátok azt, hogy egy bizonyos testalkathoz, külső adottságokhoz azért kezdünk vonzódni, mert egyszer valaki, aki "megnyert magának" ilyenekkel rendelkezett?

Figyelt kérdés
Még akár annak ellenére is, ha józan ésszel nem tetszene, nem így írnánk le még magunknak sem, hogy milyen emberhez vonzódunk. Pl. egy nőnek hiába tetszettek előtte csak a szálkás férfiak, volt egy mackós szerelme (aki egyéb más tulajdonságaival hódította meg) és utána már a mackósokhoz is vonzódni fog.
2016. aug. 10. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lazán van ilyen. Ilyen a névfétis is, szóval ha volt egy jó kapcsolatod, mondjuk egy Zsófival, akkor ha találkozol egy másik Zsófival, akkor már szimpatikusabb lesz, mivel felruházod azokkal a tulajdonságokkal, amivel az előző Zsófi rendelkezett.
2016. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Igen...Van ilyen kétségtelenül...
2016. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nekem két csajomnak is van volt ilyen fétesi. Egyiknek előttem is volt kopasz pàrja, aztàn voltam én nyàrra lenyomtam a hajam kopira és ùgy jöttünk össze. Ja ahogy elkezdtem növeszteni a hajam azonnal dobott... utànam még két kopasz palija volt tudomàsom szerint. A màsik csajnak én voltam az első kopasz baràtja és utànam is egy kopasz sràccal jött össze.
2016. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen :) nekem 4. osztályos koromban tetszett meg egy osztálytársam, akinek hosszú haja volt. Sosem jöttünk össze de mindig jóban voltunk és most is tartjuk a kapcsolatot, pedig annak már 8 éve :) Azóta is csak a hosszúhajú férfiak tetszenek.
2016. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen van.
2016. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet ebben valami, vagy nekem eddig egy barátnőm volt, és tulajdonképpen testalkatra következő barátnőnek is hozzá hasonló alkatút tudnék elképzelni, hasonló formájú mellekkel stb.

De mondjuk lehet csak azért van még ez, mert más nővel még nem voltam együtt, és eddig csak ez az egy tapasztalatom van ugye, amit imádtam.

2016. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is talàn olyan. Anyuci rozsaszìn vilàgban élő pici lánya összejön egy autótunning màniàs pasival akkor ugy szocializàlódik és sima autóval rendelkező pasit unalmasnak talàl.
2016. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!