Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér, még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kövér, még sincs önbizalmam, és nem hinném, hogy bárki is akarna tőlem komolyan valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem bántásból írom, de sok kövérebb nőnek jobban akad komoly párja, mint nekem. Nem kicsit unom, hogy csak olyan férfiak ismerkednének, akiknek már van párjuk, és ha nem írok nekik vissza, akkor törölnek, sőt valamikor még le is tiltanak. De volt már olyan hogy jártam valakivel, de pár hónap után otthagyott, és az exemnek olyan szerencséje lett, hogy egy másik nőt már elvett, engem meg dobott, mint a szart. Amúgy régen ő is barátnő mellett írt, csak akkor még neki írtam, de már nem bonyolódnék ilyenbe. Olyan mintha én nem érnék annyit hogy egy teljes értékű barátnő legyek egy férfi mellett.
2020. aug. 11. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz, önutálatod is van. Szeresd magad, légy életvidám, boldog. Senki nem akar komolyan venni egy búvalb..szott életunt embert.
2020. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mire fel legyek vidám, meg szeressem magam, mikor minden férfinek értéktelen rongy vagyok? Más nőket körbeugrálnak, míg rám magasról tesznek.
2020. aug. 11. 12:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a nők miért nem veszik észre hogy ŐK MAGUK mennek azok után akiknek van párjuk? Mindig erről sírtok az oldalon, közben meg csak azokkal álltok szóba aki 9/10-es és biztos hogy egyszerre tíz nőt fűznek...
2020. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Az önszeretet, kislány, az más embertől független!

[link]

Mire legyél vidám? Talán azért, mert élsz, egészséges és fiatal vagy, meg van mind a két kezed, lábad, látod felkelni reggel a napot..stb. Ja, vagy neked semmi? Akkor kérdezz meg egy vakot, vagy egy haldokló embert, hogy ő hogyan éli meg a mindennapját.

2020. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

4 Hogyan lenne már független? Ne már...

Ha egyszer csak rossz tapasztalatai vannak a kérdezőnek, akkor mire fel érezze magát olyan marha jól? Hogyan lenne már független a lelkibékéd és vidámságod a környezetedben téged ért hatásoktól... Ha mindennap beléd rugok akkor neked jó napjaid lesznek attól, mert látod felkelni meg lemenni a napot?

Ha mindennap valamilyen csalódás ér, akkor jobban fogod érezni magad attól, mert van akinek nálad is rosszabb?

Ha meghalt anyád jól fogod magad érezni, mert van kezed meg lábad?

Ne hordjunk már össze hülyeségeket.

Tudom, hogy most ez a divat, hogy legyél rohadt pozitív bármi bajod is van az életben, de ez nem így működik.

Ez a reggeli beszélgetős műsorok színvonala.

Ha elfogadod magad az azt is jelenti hogy többé nem fogsz fejlődni sehova.

Ha elfogadod magad 130 kilosan akkor abban a pillanatban el is vesztetted a motivációd arra hogy valaha lefogyj. Ha elfogadod a sorsod tesco pénztárosként, akkor abban a pillanatban elvesztetted a lehetőséget, hogy valaha többre vidd.

Ez egy baromi demagóg és gyomorforgatóan cukormázas életfilozófia.

Én azt mondom, hogy NE fogadd el a sorsod! Küzdj ellene, tégy ellene! És a sikerélményed amikor előre lépsz majd elhozza az egyensúlyt az életedbe.

2020. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért szeresd magad, mert a férfiak szeretnek. Talald meg mi az értékes benned, és szeresd magad miatta. Ha semmi értékes nincs benned, akkor meg milyen alapon várod el, hogy egy férfi (vagy bárki más) szeressen téged?
2020. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Amíg saját magadat nem “szereted”, addig folyton csak az ilyet fogod kifogni. A kisugárzásod teljesen más, amikor egy magad boldog vagy, ne egy férfi által érezd magad nőnek, szépnek, szerethetőnek.
2020. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

#5

Akkor nézzen mélyen magába, hogy miért nem kell senkinek. Mindennek oka van. És az okot csak a belsőnkben tudjuk megtalálni.

Csak abba lehet belerúgni, aki hagyja magát.


"Ha mindennap valamilyen csalódás ér, akkor jobban fogod érezni magad attól, mert van akinek nálad is rosszabb?"

Mégis milyen csalódás érne minden egyes nap? Mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja. Nem kötelező állandóan negatívan gondolkodni, mivel csak azt vonzod akkor be.

Ja, de a magyar embernek soha semmi se jó. Most itt a nyár, rinyálnak, hogy meleg van, de majd jön a tél, akkor meg azért, mert hideg van, ősszel azért, mert felhős az ég és sokat esik az eső, tavasz meg már szinte nincs is.


"Ha meghalt anyád jól fogod magad érezni, mert van kezed meg lábad?"

Képzeld, anyukám meghalt, pocsék érzés, de ez nem határozhatja meg állandóan az életemet. Nem temetkezhetem bele az önsajnálatba, a depresszióba. Nekünk, akik élnek, tovább kell élni, és csak te magad döntöd el, hogy milyen életet és utat választasz.

2020. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Több, mint egy hónapja nem voltam az oldalon. Akkor is rendszeresen kiírogattad ezt a kérdést. Komolyan: Ennek mi értelme? Tojsz a válaszokra, csak panaszkodni akarsz.
2020. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8 "állandóan negatívan gondolkodni, mivel csak azt vonzod akkor be."


Ez tudod mi? Ez a mágikus gondolkodás törvénye. A prehistórikus korban azért festette fel az ember elődje a falra a mamutot, hogy bevonzza azt a vadászatkor. Azért jártak eső táncot az indiánok, hogy bevonzzák az esőt.

Ezt úgy hívják másnéven, hogy neoprimitivizmus.

2020. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!