Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövérnek érzem magam, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérnek érzem magam, nincs önbizalmam, vélemény? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. aug. 29. 17:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hát leadhatnál egy pár kilót...
2014. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
2014. aug. 29. 18:01
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Hát elég dagi vagy. Megértem hogy nincs önbizalmad.

Nem kell lepontozni ezért, mindenkinek megvan a daját véleménye.

2014. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Duci vagy es semmi izmod..
2014. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Jázi :) ***** válasza:
75%
Olyan kocka vagy! 2-3 kg lemenne pocakról,tök jó lenne.
2014. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne többet mozognod, sportolnod valamit, amit szívesen csinálsz.
2014. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Hát kövérnek bizony kövér vagy, ez tény. De ezen lehet változtatni! Kezdj el sportolni, rendszeresen mozogni és le fognak menni a kilók. Minél fiatalabb vagy, annál könnyebben. Ha elkezdenek lemenni a kilók, akkor meg fog nőni az önbizalmad is.


Egyébként nem vagy nagyon kövér. Jók a melleid, ez önmagában fél siker. Én már voltam nagyobbal is, és elég jó volt!


44F

2014. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Husi vagy én imádlak igy is
2014. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
nem is az a baj igazából, hogy van rajtad felesleg, hanem hogy nem arányosan oszlik el, pl a hasad nagyon csúnya. az alakod sem szép, nincs derekad szinte és erre rátesz a nagy hasad még. nagyon narancsbőrös is vagy, és a helyedben én nem polcolnám a nyakamba az amúgyis nagy melleimet,mert nagyon mű hatást kelt.
2014. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
pfffff. valóban, 2-3 kilónál több nincs rajtad, de nekem inkább a csípő ami kiszúrta a szemem elsőre. tehát neked még a lányok közt is szélesebbnek tűnik. ha egy keskenyebb csípőjü emberen lenne ennyi, fel sem tünne. amúgy egyáltalán nem vagy kövér. mérsékelt túlsúlynak hívják. nem elhízottnak. ezen egy 1-2 hónapos diéta segíthet. ennyi.
2014. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!