Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon molett hölgyeknek/+15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon molett hölgyeknek/+150 kg/ mivel lehetne az önbizalmát növelni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok kövér nő gátlásos,nem szívesen megy emberek közé a sértések miatt. Én viszont szeretem őket,s szívesen segítenék nekik.Mivel lehetne elérni,hogy elhiggyék azt,hogy vannak férfiak,akik imádják őket?

2019. márc. 19. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Az önbizalom belülről kell hogy származzon. Egyébként nem ér semmit. Akinek van önbizalma annak a külső reakcióktól függetlenül is van.

Igazából csak azok a molett nők gátlásosak akik nem akarnak azok lenni csak nem tudnak vagy nem akarnak változtatni. Akik azért molettebbek mert így érzik jól magukat azoknak szerintem alapból van egészséges önbecsülésük.

De mindegy is, külső forrásból senkinek nem lesz önbizalma. Hogyha ő maga nem változtatja meg a gondolkodását meg ahogy magára néz akkor nem fog ez változni akkor sem, ha millióan dícsérik.

2019. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha befúrod az arcod a combjai közé és elégedetten húzod ki onnan... :)
2019. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nagyon jó,ha belülről jön az önbizalom,de ha ez nincs meg,talán kívülről is lehet segíteni.Minek örülnek a legjobban?A combok közé bebújást vállalnám....
2019. márc. 19. 20:06
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Dicsérettel növelheted, de attól még a többségnek nem tetszenek a molett nők, és továbbra is negatív visszajelzést kapnak, ezáltal nincs önbizalmuk.
2019. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
A 150kg nem nagyon molett, hanem nagyon dagadt. Leginkabb úgy adhatnál neki önbizalmat ha több kalóriát adna le mint amennyit felvesz, mert nincs olyan betegség amitől másfél mázsa leszel, ha van abba 1 éven belül meghalsz. Ám ha nem troll kérdés, akkor azt javaslom hogy legalább annyit tegyenek magukért hogy ne legyenek megszólva, és ne érje őket semmiben hátrány. Tudom PC korában már mindent elkéne néznem vagy támogatni kéne, de 150 kilósan egy hölgy már beteg, és ha nem tesz, a tucatnyi elhízásból adódó betegségből az egyik megöli még nyugdíjba vonulás előtt. Szóval segíts nekik legalább az életmódjuk változtatásában.
2019. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell őket elégíteni és ez nem vicc. Érezni kell hogy őket is kívánják (mert így van!) és akkor nő nekik. Ezt mesélték is nekem már említett nők.
2019. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Valóban kívánják őket/pl. én is/,de úgy gondolom legtöbbjük ezt nem hiszi el.Szólítottam már le az utcán kb.180 kilós nőt,hogy tetszik,s beszélgetnék vele,de azt mondta ne szórakozzak vele......
2019. márc. 19. 20:32
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Nézd, ha az a 150 kg nem izom, akkor azok a nők nem molettek, hanem erősen kövérek, és ha nem tesznek ellene, akkor nem lesznek hosszú életűek. Nem tartom jónak, hogy mindent el kellene fogadni úgy, ahogy van. Neked mi a jó abban, ha valaki egészségtelen, és ezzel kockára teszi az életét?
2019. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy a túlsúly egészségtelen,ha rendszeresen mozog.Én az esztétikai oldaláról írtam,hogy a legtöbb férfi elutasítja a kövér nőket,én pedig vonzódom hozzájuk,s kifejezetten izgatónak tartom őket.Csak ezt nehezen hiszik el,sajnos...
2019. márc. 19. 21:30
 10/23 anonim ***** válasza:
5%
150+ kg már egészségtelen, ha nem izom, a zsír nem egészséges nagy mennyiségben.
2019. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!