Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem jó ötlet lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel tini korunkban volt egy ilyen "kapcsolatocska" de sokféle okból kifolyólag nem lett belőle semmi komoly, viszont azóta is barátok maradtunk. Hetente beszélünk, volt már mindkettőnknek kapcsolata azóta.

Mostanában sokat viccelődik azzal, hogy mi lenne ha lefeküdnénk. Komoly kapcsolatot én jelenleg nem szeretnék, mert nem tudnék rá fókuszálni, nem állok készen ha úgy tetszik. Ő sem, mert mindkettőnk más városban fog élni nemsokára. Ha arról lenne szó szívesen lefeküdnék vele, viszont félek, hogy elkezdek majd érzéseket táplálni iránta és csak magamnak okozok fájdalmat.

Ti voltatok hasonló helyzetben? Hogyan cselekedtetek?



2020. aug. 12. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én voltam. Úgy gondoltam hogy le fekszem vele, aztán utána úgy sem lesz többé a közelemben és olyan lesz mintha meg sem történt volna másnap. Csak sajnos olyan jól sikerült az éjszakank hogy nem bírtam utána kiverni a fejemből, sokszor sírtam is, és kB jó két hétig padlóra kerültem miatta.

Annyit tudok neked tanácsolni hogy ha tudod magadról hogy nehezen teszed át magad olyan dolgokon amelyek hatással vannak rád akkor ne menj bele mert pokoli fájdalmat éreztem. Sokszor azt kívántam (mai napig is sokszor, sőt most is ahogy ezt le írom neked) hogy bár csak inkább ne tettük volna meg.

Ez persze az én saját tapasztalatom lehet nálad könnyebb lenne.

2020. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Olyan emberrel ne szexelj "csak úgy", aki egyébként mint ember szimpatikus neked. Ha csak fizikai vonzalom van, és tudod, hogy nem fogsz belé szeretni, akkor mehet.
2020. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Eszedbe ne jusson. Óriási baklövés lenne, ha belekezdenél.
2020. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd meg, nagyon "kockázatos".
2020. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Átéltem ilyet. Egy hosszabb nyaraláson egy ismerősömmel. Szar volt utána, és a barátságunk teljesen ráment. Én soha többet nem tennék ilyet.
2020. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek, hiszen nemsokára messze kerültök egymástól és gyerekkorotokban sem volt rózsás a viszony, hiszen - amint írod - különböző okok miatt nem lett belőle semmi. Most is csaak hetenként írogattok egymásnak.

Egyéjszakás kalandnak sem ajánlom, mert ahhoz már jobb az ismeretségetek.

Ffi.

2020. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem kellene lefeküdni vele.
2020. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!