Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hét után lefeküdni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét után lefeküdni egy sráccal, akibe beleestem, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Egy hete randizgatok egy sráccal. Nagyon jól megvagyunk. Minden nap beszélgetünk, talizunk. Én már nagyon kívánom a szexet és ő is. Nagy butaság lenne lefeküdni vele?

Az egyik énem azt mondja, hogy nee (mert könnyűvérűnek hinne) másik azt, hogy igen (mert jó lesz neked is). Ez elég hülyén hangzik. De így vagyok. Nehezen tudok várni.

Mi legyen? (19/L)



2014. júl. 28. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Felőlem csináld, de utána ne az én vállamon sírj, hogy dobott téged.
2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt nő vagy, nyugodtan tedd amit szeretnél. Ha nincs senki, akit ezzel megbántanál, miért ne tennéd meg. Sztem hajrá.
2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ennyi idő alatt nem ismerhetted ki annyira.

Benne van a pakliban, hogy utána már mást keres. Ha ezt a lehetőséget is vállalod, mint lehetséges következményt, arra alapozva, hogy "mert jó lesz neked is" akkor hajrá. Élj carpe diem módjára, aztán ráér később tanakodni, nem?

2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hőcserélő ***** válasza:
19 évesen? már nem hinném hajrá
2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
várj egy hónapot :)
2014. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Várok.

Nem akarok csalódni.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 28. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp várj!

Mert lehet, hogy később beleszeretsz, és neki meg csak arra kellesz, hogy elkerüld a mély depressziót és letargiát, kicsit ismerd meg jobban, fussatok még néhány kört...

2014. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
jó szexet semmiért el ne hagyj.
2014. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azon a véleményen vagyok, hogy ha csak szexet akar, akkor még jobb is ha 1 hét után csináljátok és utána hagy ott, mintha vársz rá 1 hónapot és akkor már teljesen belezúgsz, mikor ott hagy.


Olyan opció meg nincs, hogy most csak szexet akar, de majd megszeret...mert akkor menjen a pi-csába, kell a francnak ilyen gyökér...


Nekem olyan pasi se kéne, aki ez alapján ítél meg, hogy milyen hamar adom oda neki magam. Én könnyűvérű vagyok akkor...és ő mi? Jaaa, hogy ő csak pasi és neki szabad? Az ilyen is kell a halálnak...


Te döntesz, de szerintem rohadtul nem a pasik szájaíze szerint kellene élned a szexuális életed...Ne a társadalomnak, hanem magadnak akarj megfelelni...!

2014. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!