Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nőként ideális 28-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként ideális 28-35 közötti férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék találni, aki már befejezte a tanulmányait, túl van a csajozós korszakán és nem jár el minden héten bulizni, lehetne hosszabb távra tervezni vele, akár családot is. Tudom, hogy ez nem teljesen kor függő, de ebben a korosztályban vajon nagyobb esélyem lenne ilyet találni?
2020. aug. 12. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez teljesen jó korosztály neked.
2020. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Elképzelhető..ugyis véletlen fog beesni :D
2020. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
igen. Ez abszolút jó.
2020. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen :)
2020. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem még most is túlságosan idős lenne az említett korosztály, pedig 2 évvel idősebb vagyok nálad. :D

Ahogy írod, nem korfüggő.

2020. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
25-50
2020. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen ezzel nincs gond.


Amúgy ezzel fordítva én is így vagyok, nem szeretnék olyan barátnőt aki még tanul. Olyat keresek aki ha nem is él külön egyedül de saját magát képes ellátni és fizetni a számláit ha kell.

2020. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyedben nem korcsoporthoz kötném, hanem ahhoz, hogy " aki már befejezte a tanulmányait, túl van a csajozós korszakán és nem jár el minden héten bulizni, lehetne hosszabb távra tervezni vele, akár családot is", mivel ez az elvárásod.

Lehet, hogy ezt hozza egy 22-23 éves srác, és lehet, hogy egy 30 éves meg nem, bármi lehetséges. Az embert nézd.


Nekem pl. 3 évvel fiatalabb nálam a barátom, és még mindig fiatalabb (26), mint az általad megadott minimum, de minden egyes pontodat kimaxolja: dolgozik, soha nem volt csajozós időszaka, mert nem olyan személyiség, valamint lehet vele komolyan tervezni.

2020. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!