Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire érdemes figyelnem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemes figyelnem, ha nőkkel ismerkedek? 32F, még nem volt párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

Megpróbálom körülírni a helyzetemet, talán segít jobban megérteni a helyzetemet.


Magamról:

32 éves vagyok, férfi. Talán átlagos kinézetű, most per pill vékonynak számítok. Egyedül élek a saját (bérelt) lakásomban, van stabil állásom amit szeretek és jól is fizet, vanak terveim és megtakarításaim, odafigyelek magamra (rendszeresen mozgok, edzek), próbálok társasági életet élni.


Igazából még sohasem volt párkapcsolatom nővel. Miért? Régen túlsúlyos voltam, nehezen nyiltam meg mások előtt és visszahúzodzkodó voltam. Lényegében a tínédzser korom és az egyetemi évek így repültek el. Azt hozzá kell tennem, hogy ennek ellenére megvolt bennem az igény hogy ismerkedjek lányokkal/nőkkel. Mondjuk azt, hogy akkor sikertelenül. De mindig tanultam valamit ezekből az élményekből. Nem voltam emiatt depressziós, mert nem volt senkim, tudtam, hogy ezt nem lehet erőltetni. Élveztem az életem a körülmények ellenére is.


Ez megváltozott pár éve, amikor jött egy "krach" és azt mondtam magamnak, hogy ezen változtatni fogok. Szóval lépésenként el kezdtem tervezni és megvalósítani amit kitűztem magam elé. Lényegében akkor semmim nem volt, csak hitelek a nyakamban. Nem volt olyan állásom, amit szerettem volna. És annyi barátom sem volt, mint most. Ennek (úgy néz ki), sikerült elejét vennem és most elmondhatom, hogy jobban élek. A súlyfeleslegemet is ledolgoztam és most már odafigyelek a külsőmre is.


De visszakanyarodva a kérdésemre. 32 éves fejjel nem tudom még sajnos hogy mekkora hátrányban vagyok társkeresés terén. Ha össze is sodorna a sors egy nekem is szimpatikus nővel, miként kellene ismerkedni és ezt a dolgot egy romantikus párkapcsolat útjára terelni.


Leginkább olyan férfiak véleményére vagyok kíváncsi, akik hasonló cipőben jártak a múltban. Szívesen olvasnám a tapasztalataikat, tanácsaikat. Vagy ha vannak nők, akik hasonló párt találtak maguknak, akkor az ő véleményük is érdekelne. Köszönöm előre is!



2020. aug. 12. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyszerű helyzetben. A nők 97 %-a csuklóból leráz egy olyan 32 éves férfit, akinek még nem volt barátnője.
2020. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, legyél vidám, incselkedj velük, ne nyald ki a popójukat és legyél normális.
2020. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 26 évesen arról is hazudnom kell, hogy csak féléves volt eddig a leghosszabb kapcsolatom, mert ha nem mondok egy minimum másfél-két éves kapcsolatot, akkor a nők egy jelentős része már emiatt megszakítja az ismerkedést.
2020. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Nagy gáz, hogy még nem voltál punci közelében. Nem tudsz magabiztos lenni. Szerez gyakorlatot egy prostinál, swingers klubban, stb. Pasikal voltál már?
2020. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, kinek mi köze, hogy volt e a másiknak kapcsolata vagy hogy meddig tartott. Mindenki magánügye. Gondolom a partner se azt akarja hallgatni a randin, hogy mennyi volt, és meddig tartott, aki meg ilyen, azzal meg nem vesztesz semmit.


A válasz nagyon egyszerű a kérdésedre. Nem kell ezt túl bonyolítani, egész egyszerűen add önmagadat!


Ja és az ilyen fütyihuszárok miatt meg nem kell szégyenkezned, hogy nem volt még barátnőd. Aki így fogalmaz, mint ahogy a 4-es, az igazából EQ ügyileg sehol nem tart.

2020. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es tudod mit jelent egyáltalán hogy swinger klub? :)


Mert nem hiszem, egy teljesen egyedülállónak ajánlgatsz egy pároknak létrehozott szexorgia klubot, gratulálok!


Szóval te is kb. olyan vagy mint a többi perverz, semmiben sem különbözöl!

2020. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem is tudsz olvasni, mert a kérdező heteroszexuális.
2020. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amivel ki lehet kergetni egy nőt a világból ha elkezdesz az exekről beszélni. Még akkor is rákérdeznek nem azért teszik mert azt akarják meséld el a teljes kapcsolatot (sok pasi ilyenkor még aztis elkezdi mesélni milyen volt vele a szex stb...) az ilyen pasitól én menekülök rögtön.


Sokkal jobban szeretem azokat akik nekem nem beszélnek az exeikről meg hogy kivel milyen volt a szex mert ez kiábrándító. És az a gáz a legtöbb pasi azt hiszi ez milyen menő mertha elkezdi mesélni akklr majd én milyen jónak fogom őt látni. Közben meg a hányinger elkap tőle de nem baj. :D


Szóval emiatt ne aggodj szerintem.

2020. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!