Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen körülmények mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények mellett mennyire lenne pl. egy ilyen etikátlan lépés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leszögezném hogy a dolognak amit írok valószínűleg nem lesz jövőbeli megvalósulása vagy alapja, egy gondolattal játszottam csupán el.

Az a helyzet hogy a párom 4 év után szakított velem de már közte 2x megtette, csak mindig én ragaszkodtam hogy próbáljuk újra. Látszott hogy nem szeret, és a végén szakított hogy nem tisztel mint nőt, nem lát bennem semmi értéket, és még sok sikert is kívánt a pasizáshoz. Nagyon fájt amiket mondott. Ennek 2 hónapja hogy történt. De már azt érzem főleg ezek után hogy én sem szeretem.

Viszont egyre többet gondolok egy haverjára. Tudom- jön itt a dolog hogy házi nyúlra nem lövünk stb, de ez a haver nem legjobb barát, nem is barát- tényleg egy span, akivel régen együtt dolgozott, nincs is benne a szoros baráti körben, csak néha hívja/hívta 1-1 házibulira (a srác nem velünk lakik egy városban)


Viszont nagyon férfias, nagyon jól néz ki, és mindig tökjó fej volt velem, mindig amikor jött a társaságba hogy ott volt éreztem köztünk ezt a kis "vonzalmat" de természetesen semmi nem történt, hisz ott volt a barátom meg gondolom ő is tiszteletbe tartotta a dolgot, de mindig jókat nevettünk együtt, meg láttam hogy csíp, meg ahogy nézett rám mindig úgy azt éreztem hogy ha nem lenne a barátom tetszenék neki - sőt még halál kócosan nagy férfi pizsi pólóba- laza gatyába is látott amikor egy bulin ott aludtunk szóval nem csak a "szép" állapotomban.

És az tetszik hogy annak ellenére hogy jól néz ki tökre nincs elszállva ettől, mindig rendes volt- a házibulikba ha egyedül hagyott a barátom (ami sokszor volt) jött oda beszélgetni, italt csinálni- és azt tudom hogy mivel ő idősebb kicsit már mint mi már nagyon keresi az igazit de mindegyik csajjal akivel volt valami sikertelenség lett a vége. És nem tudom miért, de egyre többet ő rá gondolok és kattogok az egészen meg vele is álmodtam. Csak ismerősök vagyunk nem beszélünk és rám sem írt pedig gondolom tudja a szakítást, meg lehet benne is az van hogy hogy nézne ki ha rám menne. Csak eljátszottam a gondolattal hogy bár szerintem nagyon bunkó dolog még akkor is ha engem dobtak ki ex haverjával összejönni csak hogy ő nem ilyen "szoros" barát, csak néha becsapódott a társaságba, és a barátom is ritkán beszélt vele, ink "hülyülős" havernak hívta fel mindig.


Ha pl így nézzük és tegyük fel összejönnék ezzel a sráccal (jó tudom nem lesz így mert nem is egy városban élünk nem is találkozunk, facen sem beszélünk):D


ez mennyire etikátlan lépés? - ha nem etikátlan későbbiekben érdemes felkeresnem ezt a srácot tekintve arra a vonzalomra és arra mennyire jól elvoltunk vagy ez gáz és felejtsem el?


25L (a srác 30, volt barátom szint 25)


2020. aug. 14. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan tabu-mint a többi.Haver, barát stb. Legyen eszed.
2020. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azért bepróbálkoznék nála a helyedben, hátha. Nem szoros tagja annak a társaságnak, szóval nem arról van szó, hogy ezek után is folyamatosan az exeddel találkoznál, és minthogy az exed nem is szeretett nem hiszem, hogy különösebben érdekelné melyik távolabbi haverjával jönnél össze, szóval az etikátlansága is vitatott ennek a dolognak. Amúgy meg ha az, akkor hadd legyen az említett haver döntése, nem a te dolgod, hogy ők ketten pasik hogyan boxolják le ezt a kérdést egymás között.
2020. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel az exed jó pasizást kívánt,fogadd meg😉
2020. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!