Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj elmondanom a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj elmondanom a lánynak, hogy én csak szexkapcsolatot tudnék vele elképzelni? Inkább írja meg ő egyértelműen, ha kizárólag csak komoly kapcsolat párti, nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez azt sugallja, hogy eleve könnyen kaphatónak nézed. Normális ember, ha laza kapcsolatot akar, akkor megtiszteli a másikat azzal, hogy ezt előre közli, a félreértések elkerülése végett.
2020. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen ilyet megmondani, de hosszú távon kifizetődőbb és korrektebb.
2020. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 szempont van: az igen és a nem.


1. Igen, mond el, de arra számíts, hogy ha ő komolyat akar akkor neked "reszeltek", nem fog belemenni a szexkapcsolatba.


2. Nem, ne mond el neki, addig használd ki a lányt ameddig tudod, ha előbb utóbb felhozza a komoly kapcsolatot, akkor háríts, sokáig, hogy persze persze, de most érezzük jól magunkat. Utána persze próbálj meg tükörbe nézni, mert egy aljas féreg lennél utána.


Na, melyik legyen? Egyik jobb mint a másik, mi? :D

2020. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te élveznéd hogyha csak töknek néznének és majd rájössz idővel alapon nem mondja el neked, hogy ő tulajdonképpen nem szeret téged csak kell neki egy tök.
2020. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*?
2020. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem ezt a kérdést. Gerinctelen féreg vagy? Akkor nem kérdés, legyél féreg. Normális értékrended van? Akkor meg se kérdezted volna. Ez ennyi. Tehát hol a kérdés?
2020. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt mindkettőben részem sajnos. Rosszul esett és hatalmasat csalódtam az illetőben, aki egyébként tetszett, amikor elmondta, hogy csak szexkapcsolatot tud velem elképzelni, de korrektnek tartottam, hogy dönthettem, hogy belemegyek-e vagy nem. Mivel nem hiszek a szexkapcsolatokban, nem mentem bele. De azóta is beszélőviszonyban vagyunk, mert felnőttként tudtunk viselkedni 35 év felett.


Egy másik illető viszont közel fél évig hitette el velem, hogy komoly kapcsolatban gondolkodik, csak ő is szereti a párjával a testiséget, mire benyögte, hogy ennyi volt, mert lett rendes párja, mert velem csak a jó szex miatt volt ennyi ideig. Na őt letiltottam mindenhonnan miután elmondtam mindenféle gerinctelen féregnek.


Te döntesz, melyik helyében szeretnél lenni a későbbiekben.

2020. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!