Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen esetben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen esetben nem engeditek egy fiúnak, hogy megcsókoljon, ha amúgy tetszik a pasi?

Figyelt kérdés

#nő, csaj, csók, pasi, engedély, mohó, nyelves
2020. aug. 15. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy körülbelüli arány, de például az első randin a nők negyede-harmada akkor sem szeret csókolózni, ha bejön neki a pasi. Visszafogottak, ők úgy érzik, hogy ez sietség.
2020. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

???

Nem az ellenkezőjét hiszik? Hogy nem elég határozott?

2020. aug. 15. 18:49
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha tetszik, akkor nehezen tudom elképzelni azt az esetet. Legfeljebb, ha azzal akarna indítani az első randin. De ilyen meg még nem fordult elő.
2020. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elkèpzelni. Lehet, hogy meglepne, de nem utasítanàm vissza, ha tetszik és szimpatikus.
2020. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyetlen ilyen esetet tudok mondani: ha kovászos uborkát evett, mert annak még a szagát is gyűlölö..
2020. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:DD


Szóval... Most akkor mi van? :DD

2020. aug. 15. 19:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi mi van? Mondom a nők harmada-negyede számára sok, korai az első randis csók. De igen, a nagy többségüknek pedig nem az. És igen, vannak olyan nők is, igen, akik ha az első randin nem csókolod meg (miközben tetszel neki és akarná), akkor töketlennek fog gondolni.


Tudod nem minden nő egyforma, vannak ilyenek is, olyanok is, de még amolyanok is.


Randiztam már vagy 100 nővel életemben, még vagy 2 olyan is volt, amikor a nő csókolt meg engem, meg még azon kívül minden és minden véglet. Tudod, amit mondtam, mert az emberek nem egyformák.

2020. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez bizalom és szeretet kell, ami nem terem az első randin, mert kell egy kis idő hogy megbízzak benne, nem jár alanyi jogon. Persze van aki nem így gondolkozik.
2020. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:)) Az jó. És ha mondjuk lekapna téged? Mit reagálnál ha először csinálná és mit reagálnál ha másodszor kapna le de ugyanazon a napon? Megharagudnál?
2020. aug. 15. 22:30
 10/17 anonim ***** válasza:
En komoly kapcsolatnak vagyok a híve, vagy akkor inkabb ne legyen. Ha valaki koran kezdi ezeket, és utana sem veszi az adást, akkor arra gondolnek hogy nem tudom lekötni a figyelmet a szemelyisegemmel/ masok a szandekai / nem tisztel elegge. Szóval ha meg jatszana, akkor csak a sajat dolgat neheziteni meg, mert meg többet kellene tennie hogy kialakuljon a bizalom reszemrol.
2020. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!