Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen esetben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen esetben nem engeditek egy fiúnak, hogy megcsókoljon, ha amúgy tetszik a pasi?

Figyelt kérdés

#nő, csaj, csók, pasi, engedély, mohó, nyelves
2020. aug. 15. 18:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De várj egy kicsit, itt nem szexről van szó, csak egy egyszerű csókról, az azért nem olyan nagy dolog.
2020. aug. 15. 22:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Amit te nem szeretnel es erőltetik az szerintem nagy dolog. Tehat itt nem a csok sulyarol van szo. Nyilvan ha a szexre akrnak rakenyszeriteni ugy, hogy te nem lennel benne, az sulyosabb. De mondjuk en szoktam jelezni hol a hatar es tiszteletben tartjak.
2020. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Persze, ha jelzed ezt a pasinak előre akkor ha ettől függetlenül is megcsókol az szerintem sem helyénvaló, de ha nem tudja előre akkor megbocsátható nem?


Na jó, nem kertelek, ez történt velem ma, lekaptam a lányt elköszönésnél és láttam rajta, hogy meglepődött és elszelelt, ezért nem tudom, hogy szerintetek ez hiba volt? :///

2020. aug. 15. 22:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyeneket nem szoktak az emberek előre megbeszélni, hogy akkor most megcsókolhatsz-e az első randin, vagy sem. Nem életszerű. A jelekből kell ezt látni, ami nem lehet 100%-os pontosságú.
2020. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Így mar mas a helyzet. Szerintem gyors volt neki, de nem hiszem hogy emiatt haragudna rad vagy barmi egyeb. De a legjobb, ha legkozelebb lassan kozelitesz hozza, es akkor le tudod szurni hogy szeretne-e.
2020. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy belekalkuláltam, hogy pofán b*sz de hál' istennek nem tette. :)//
2020. aug. 15. 22:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg annyit hozzatennek, hogy ezt a jelzed elore dolgot nem ugy kell elkepzelni, hogy akkor bejelenti a nő, hogy nem hajlando csokolozni. Az is abbol latszik mennyire enged kozel magahoz, hogy reagal a kozeledesedhez, testbeszed.
2020. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!