Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, randin megcsóko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, randin megcsókoljátok a lányt, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy hónapokig ismerkedtek neten, eljön a várva várt randi, de nem tetszik az arca, alakja, akármi. Ilyen esetben megcsókolnátok, ölelgetnétek, simogatnátok, vagy egyértelműen nem közelednétek felé fizikailag? Randi után, ha még beszéltek alahol, hogy viselkedtek vele? 25+os férfiak véleményét várom elsősorban,de minden korosztály hozzászólását szívesen olvasom. :)
2014. júl. 13. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Neten tetszett a lány, de élőben már nem annyira. De azzért smároltunk, megfogtama fenekét. Utána beszélgettünk, de leráztam szegényt. Nagyon aranyos volt meg minden, de külsőre nem jött be. Tudom visszataszító vagyok :(
2014. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. A lány hogy állt hozzá a dolgokhoz? Vagy hogy ráztad le?
2014. júl. 13. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
1. nekem is volt ilyen kétszer, de azért nem jellemző hogy ilyet csinálok csak unatkoztam meg megsajnáltam szegényt, aztán később leráztam
2014. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se jellemző. Ez volt az első eset. Tényleg tök aranyos volt, de nem tudtam volna vele elképzelni. Megdönteni meg nem akartam, mert tudtam, hogy úgy sem jövök vele össze. Hát őt rosszul érintette. Nem mondtam meg neki, hogy nem tetszik. Mondtam továbbra is , hogy csinos, csak nem volt meg a szikra, amit vártam.
2014. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát, nem jutottam előrébb :(
2014. júl. 13. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:

ha a belső tetszik és tudom hogy neki is okés a kapcsolat akkor simán...a külsőt elfogadom eleinte később biztos megszeretem...a belsőt kell megszeretnem először...

21F

2014. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos az en tortenetem: elso randi, honapok ota vartuk. Be lett nezve az ido, elment az utolso busz, ne tudtam hazamenni, nala aludtam. Egesz ejjel olelgetett, simogatta a hajam, vallam, nyakam, hatam, karjaim, osszebujtunk, neha megpuszilta a homlokom, masnap delelott pedig tobbszor meg is csokolt. Meg aznap este beszeltunk facebookon, semmi valtozas, ugyanolyan volt, mint elotte, elhukyultunk, minden. Viszont masnaptol kezdve szukszavu lett, most pedig 3-4 napja nem is kommunikalunk. Nem tudom, akkor most velem kapcsolatban lehet-e valami, vagy csak rossz idoszaka van (regebben, a tali elott is volt ilyen, hogy rajott valami, es napokra eltunt. :(
2014. júl. 13. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy van egy másik lány is aki tetszik neki és esetleg találkoztak is és nem tudja eldönteni hogy vele vagy veled legyen... :/ de ha így viselkedik lehet hogy a másik lányt akarja választani


ha én így viselkednék együtt alvás után a lánnyal akkor kb ez lenne nálam a szitu...

2014. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Haat nem tudom... ha nekem lenne valaki mas talonban, nem varnek 4 honapot, hogy talalkozzak azzal, aki addig 1000 km-re van tolem. :/
2014. júl. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!