Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik nő nem ért semmihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő nem ért semmihez az óvónőnek megy?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egyel, de azt mondta nem nagyon szereti a munkáját, mert nagyon durva szélsőséges esetek vannak a gyerekek és a szülők között és a munkahelyi légkör is rossz. Túl sok esze nem igen lehet, ha ezt a szakmát választotta?
2020. aug. 15. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Van, aki alkalmatlan.

A szakmai vezetés feladata, hogy eldöntse.

2020. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

... Elnézést. Óvónő vagyok. Igenis volt eszem. Azért választottam ezt a szakmát, mert szeretem a gyaerekemet

DE! sajnos annyira nem neveli meg a mai felnőtt a gyermekét, hogy simán lekurváz vagy leköpnek ha esetleg valamivel ellentmondást nekik

2020. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Miért nem váltasz akkor egy jobban fizető melóra? Egyáltalán mire váltanál ilyen végzettséggel?
2020. aug. 15. 21:51
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Fiúként írom!

Ez eléggé nem igaz!

A környezetemben aki annak tanultvagy hasonló szakmában dolgozik az azért, mert szeret gyerekekkel foglalkozni/ szereti a gyerekeket! Csak egyre több az elkényeztetett csemete, akikkel nem egyszerű semmilyen téren. Akik eltudják venni a kedvüket a munkájuktól!

2020. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Én egészen addig védtem a pedagógusokat, amíg nyári diákmunkára nem kerültem egyszer óvodába. Kb. azokat a feladatokat kellett ellátnom, mint a dadáknak. De nem is ez a lényeg.


Itt tök kulturáltak voltak a gyerekek, meg is leptek. Ha szépen megkértem őket valamire, akkor egy-két virgoncabb kivételével hallgattak rá.

Ezért nem értettem, amikor az óvónők és a dadák egész nap üvöltöttek. Olyan csúnyán, olyan életuntan beszéltek a gyerekekről, hogy rossz volt hallgatni. Ha valaki megsérült, mert elesett pl. játék közben, akkor nem megnyugtatták meg ilyesmi, hanem kibeszélték egymással, hogy milyen semmirevaló gyerek ő, és hogy semmit sem tud. Mindezt a kicsi is hallotta, sérüléssel a lábán. Ha sérült állatot találtam, és elláttam, még nekem álltak, hogy minek segítek neki, meg majd egy macska elviszi... Kb. ez a szint.


Amikor beszélgettek valamiről, azok tipikusan a buta témák voltak. Pl. 5 éves Facebook posztok szó szerinti idézése, semmi önálló gondolat.


Mondjuk megértem, hogy a csaj mire mondhatta, hogy a munkahelyi légkör rossz.

Ha ő is egy ilyen oviban dolgozik, akkor megértem, ha munkát akar váltani...


Nem akarok minden óvónőt szidni, hiszen biztosan vannak olyanok is, akik lelkiismeretesen végzik a munkájukat, és szeretik a gyerekeket. Azonban az én munkahelyi tapasztalatom is ezt a sztereotípiát erősíti. Olyan jó volt onnan szabadulni, te jó ég. Az utolsó munkanapom volt a legboldogabb, végre kisétálni az ovi kapuján, és megszabadulni ettől a rosszmájú bandától.

2020. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Ekkora hüle kérdést....amelyik semmihez nem ért azzal az ősi "szakmát" űzetik...
2020. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
#6: a te válaszod sokkal hülyébb. Betanított munkáról nem hallottál még?
2020. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

7


Aki nem ért semmihez, azt nem is lehet betanítani...érted vagy veled se lehet megértetni, mert hasonszőrű vagy talán;)

2020. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Őőő, a pénztáros mihez ért? És az árufeltöltő? És az adatrögzítő? A takarító? A raktáros? A taxis?

Vagy akár a színész?

Egy sereg olyan munka van, ahol látszólag nem kell érteni semmihez, közben meg mégis.

Mondjuk ennyi erővel a tanítók sem értenek semmihez, hiszen csak írni meg olvasni tanítják a gyerekeket.

A szakács meg csak főz, ahogy otthon is kb. mindenki.

Úgyhogy ja, aki nem ért semmihez, az óvónőnek megy...

2020. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

#8: "Aki nem ért semmihez, azt nem is lehet betanítani..."


Ezt meg miből szűrted le??? Tehát akkor egy kisgyerek azért, mivel nincs semmilyen tudás birtokában, továbbra is tudatlan marad? Kb. ilyen szintű a logikája a fenti mondatodnak.

2020. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!