Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz érzés hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz érzés hogy az exemnek hamarabb bejött az élet, mint nekem?

Figyelt kérdés
Ő szakított, és hiába voltam hozzá kedves, még se értem a számára semmit. Pedig már 2 hét után azt mondta hogy szeretné ha a felesége lennék, ehhez képest félévvel azután hogy dobott, már összejött mással, aki már 3 hónap után teherbe esett tőle. El is vette feleségül, én meg hoppon maradtam. Irigylem is azt a nőt, amiért neki nem csak igérgetett, mint nekem. Nekem meg azóta sincs senkim, nem is látok rá nagy esélyt.
2020. aug. 15. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kene az exel foglalkozni. Millio mas embernek szinten bejott az elet. Inkabb peldat vegyel roluk, ne irigykedj, nem igazan ertem, neked miert ne lenne eselyed ugyanerre. Mondjuk elobb le kene allni a masokkal valo foglalkozassal, es magaddal foglalkozni.
2020. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez mosz biztos nagyon-nagyon fáj, de hidd el, jobban jártál így...

Majd jön másik. Milyen faszi már az ilyen, ne sajnáld, bármennyire is fáj.

2020. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt, hogy 3 hónap után teherbe esett tőle a barátnője és elvette, ne vedd úgy, hogy neki biztosan sokkal jobb is. Persze lehet tényleg így akarták, de azért ilyen rövid idő után gyanús, hogy becsúszott és azért vette el. Igazából mindegy is, a te boldogságot ne tőlük függjön. Neked is lehet még kapcsolatod, akár jobb is, mint vele volt. Foglalkozz a saját életeddel és ne velük.
2020. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A másik jobb. Agyilag is.

Ezt a kérdést már kiírtad egy párszor.

2020. aug. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el élni a jelenben.
2020. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy szülést videón.

Ezután biztosan nem leszel irigy a lányra. 3 hónap alatt még ki sem élvezték egymást. Szinte azonnal belevágott a lány a pokoli kínokba, és az ezt követő több hónapos/éves éjszakázásba. Őszintén nem tudom, hogy lehet ilyesmit irigyelni.

2020. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!