Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhúzódott volna hamarabb a...

Elhúzódott volna hamarabb a srác ha nagyon rossz letter volna csókolózás közben vagy így is úgy is folytatta volna?

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy tegnap meglett az első (nyelves)csókom egy diszkóban szóval nem ismertem a srácot és mivel ez volt az első nem nagyon tudtam hogy mit csináljak,neki viszont tuti nem ez volt az első mert ő tudta mit csinál. Kb.30 másodpercig tartott és én húzodtam el miután egyik barátnőm úgy gondolta hogy vicces lenne összekoccintani a fejünket és mivel kellemetlenül éreztem magam emiatt utána bocsánatot kértem tőle ami nem tudom mennyire volt gáz,de hogyha ez nem történik meg szerintem tovább is tartott volna. Tudom hogy elsőre senki nem profi,de egy kicsit azért számít.
2019. jún. 20. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Mibajod?
2019. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!